Home / Alameda County / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $9–$135 across 20 dispensaries in Alameda County, cheapest $9 at Cannabis Buyers Club of Berkeley, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 20
in Alameda County
Products 110
in stock
Price range $9–$135
in Alameda County
All110 Flower19 Pre-Rolls31 Cartridges50 Concentrates2 Edibles8 Flower See all carriers Gelato
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$16 $13.60 Sale
$3.83/g Updated Sep 16, 2026 High Fidelity Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $34 $27.20 Sale
$7.77/g Updated Sep 28, 2026 White Rabbit Indica
See all carriers Gelato +
7g $30
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 The Pairist Hybrid
Infused Flower
See all carriers Gelato
$38 $31.16 Sale
$8.90/g Updated Sep 17, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $40 $32 Sale
$9.14/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
See all carriers Gelato
7g $37
$5.29/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
3.5g $43
$12.29/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Gelato
$49
$14/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
Pre-Pack
See all carriers Gelato
$49
$9.80/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gelato
7g $50
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Hybrid
See all carriers Gelato
14g $135 $81 Sale
$5.79/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$ Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$135
$9/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
Pre-Pack Smalls
Pre-Rolls See all carriers Gelato
1g $9
$9/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $22 $12.10 Sale
$12.10/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2pc · 5g $14
$7/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
4pc · 0.5g $20.98 $14.69 Sale
$3.67/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $18
$18/piece Updated Sep 28, 2026 Canndescent
See all carriers Gelato
$21
$21/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $30 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $30 $24.90 Sale
$4.98/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $29 $24.94 Sale
$4.99/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $26
$5.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $26
$5.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $30
$30/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $34
$6.80/piece Updated Sep 28, 2026 Punch Indica
Infused
See all carriers Gelato
4pc · 3g $41
$10.25/piece Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Hybrid
Cartridges See all carriers Gelato
5g $14
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $15
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers Gelato
$15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $35 $15.75 Sale
$15.75/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
1g $33.99 $16.99 Sale
$16.99/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $17
$34/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Gelato
1g $40 $18 Sale
$18/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $32 $22.40 Sale
$22.40/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $35 $26.95 Sale
$26.95/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $45 $27 Sale
$27/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $40 $30 Sale
$30/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
1g $30.05
$30.05/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $60 $36 Sale
$36/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
1g $40
$40/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
See all carriers Gelato
$41
$41/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
$43
$43/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Hybrid
All-In-One
Edibles See all carriers Gelato
100mg · 1pk $11
$0.11/mg Updated Sep 17, 2026 Kingpen Kingchews Berry
See all carriers Gelato
10mg · 10pk $20 $15 Sale
$1.50/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Hybrid
Sweets
See all carriers Gelato
10mg · 10pk $22 $15.40 Sale
$1.54/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm
See all carriers Gelato
1000mg · 10pk $53 $31.80 Sale
$0.03/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid