Home / San Francisco / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $8.25–$120 across 35 dispensaries in San Francisco, cheapest $8.25 at Mstma Inc., as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 35
in San Francisco
Products 176
in stock
Price range $8–$120
in San Francisco
All176 Flower30 Pre-Rolls64 Cartridges67 Concentrates4 Edibles11 Flower See all carriers Gelato
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $22
$6.29/g Updated Sep 18, 2026 Coastal Sun Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $24.99
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Glass House Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
$25
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 Duffy$
See all carriers Gelato +
7g $27
$3.86/g Updated Sep 29, 2026 The Pairist Hybrid
Infused Flower
See all carriers Gelato
3.5g $36 $27 Sale
$7.71/g Updated Sep 30, 2026 Status Hybrid
See all carriers Gelato
7g $29
$4.14/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
3.5g $44 $30.80 Sale
$8.80/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $36 $32 Sale
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$35
$5/g Updated Sep 29, 2026 KINGROLL
See all carriers Gelato
5g $52 $36.40 Sale
$7.28/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers Gelato
7g $37
$5.29/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
$38
$10.86/g Updated Sep 17, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$40.95
$5.85/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
Big Buds
See all carriers Gelato
$42
$12/g Updated Sep 29, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
3.5g $44
$12.57/g Updated Sep 18, 2026 Originals Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 29, 2026 Originals Hybrid
See all carriers Gelato
7g $50
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused-Bud Infused
See all carriers Gelato
$52.95
$15.13/g Updated Sep 29, 2026 Fig Farms Hybrid
Big Buds
See all carriers Gelato
$65
$9.29/g Updated Sep 29, 2026 Savvy Indica
See all carriers Gelato
14g $120
$8.57/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Gelato
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $12
$12/piece Updated Sep 29, 2026 Hotbox
See all carriers Gelato
$12
$12/piece Updated Sep 29, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
1g $12.49
$12.49/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 4 other stores Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Gelato
1g $13
$13/piece Updated Sep 28, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $13.99
$13.99/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $14
$14/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
1g $14
$14/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
Prerolls
See all carriers Gelato
1g $20 $14 Sale
$14/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1.5g $16.99
$16.99/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$18
$18/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
5pc · 5g $30 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 8 other stores Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Gelato at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $24.94 See this shop: Gelato at Kmbm, Inc. → 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $24.99 Visit shop: Gelato at 899 Columbus LLC ↗ Bryant & Gilbert LLC· Sep 29, 2026 $25 See this shop: Gelato at Bryant & Gilbert LLC → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $27.99 See this shop: Gelato at Farmhouse Artisan Market → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ See all carriers Gelato
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $32.50 $22.75 Sale
$4.55/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 4 other stores Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Gelato at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $24.99
$5/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
2g $37 $25.90 Sale
$25.90/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $53 $26.50 Sale
$5.30/piece Updated Sep 17, 2026 Traditional Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $26.95
$5.39/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $40 $28 Sale
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 5 other stores 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $29.99 Visit shop: Gelato at 899 Columbus LLC ↗ Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $33.99 See this shop: Gelato at Farmhouse Artisan Market → United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $29.95
$5.99/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $29.99
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $29.99
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $30
$30/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc · 1g $35
$2.50/piece Updated Sep 29, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
0.5g $35
$35/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc $35
$2.50/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez Hybrid
Prerolls
See all carriers Gelato
14pc $35
$2.50/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
14pc · 14g $42.95
$3.07/piece Updated Sep 29, 2026 (2) SPARKIEZ Hybrid
Flower
Cartridges See all carriers Gelato
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 4 other stores Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Gelato at Kmbm, Inc. → See all carriers Gelato
$18 $9 Sale
$9/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores Sba Wellness LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14.72 Visit shop: Gelato at Sba Wellness LLC [Equity Retailer] ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at Kmbm, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $17.49 See this shop: Gelato at Farmhouse Artisan Market → See all carriers Gelato
0.5g $12.99
$25.98/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Gelato
disposable $16
$32/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$17
$17/g Updated Sep 29, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
$25 $17.50 Sale
$35/g Updated Sep 29, 2026 The Lab Indica
Distillate
See all carriers Gelato
1g $25 $18.75 Sale
$18.75/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$18.95
$37.90/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 5 other stores 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $20.99 Visit shop: Gelato at 899 Columbus LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ See all carriers Gelato
1000mg $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 18, 2026 CATALYST
See all carriers Gelato
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Gelato
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $42 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $21.62
$21.62/g Updated Sep 29, 2026 LEFT COAST Hybrid
Vaporizer
See all carriers Gelato
1g $23
$23/g Updated Sep 29, 2026 Kushie Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Gelato
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Gelato
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $50 $25 Sale
$25/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
1g $26
$26/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
$26.95
$26.95/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $27
$27/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY OG -
See all carriers Gelato
1g $29
$29/g Updated Sep 30, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Gelato
$29.95
$29.95/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts
Cart
See all carriers Gelato
$29.95
$29.95/g Updated Sep 29, 2026 Hanabi Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
$29.99
$29.99/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Gelato
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Gelato
1g $44 $30.80 Sale
$30.80/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $31
$31/g Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$32.82
$32.82/g Updated Sep 29, 2026 ROVE Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
$34.42
$34.42/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
1.25g $39
$31.20/g Updated Sep 29, 2026 Sauce Hybrid
Vapes
See all carriers Gelato
1g $44
$44/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $52 $47 Sale
$47/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Concentrates See all carriers Gelato
1g $12 $9 Sale
$9/g Updated Sep 30, 2026 Cities Hybrid
Concentrates
See all carriers Gelato
1g $14
$14/g Updated Sep 29, 2026 Creme De Canna Hybrid
Waxes
See all carriers Gelato
1g $26 $18.20 Sale
$18.20/g Updated Sep 18, 2026 CES
Concentrates
See all carriers Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Shatter
Edibles See all carriers Gelato
10mg · 10pk $20 $14 Sale
$1.40/mg Updated Sep 30, 2026 Lost Farm Hybrid
Sweets
See all carriers Gelato
100mg $17.99
$0.18/mg Updated Sep 29, 2026 Kiva Hybrid
Edibles
See all carriers Gelato
10mg · 10pk $19.99
$2/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm
Also at 6 other stores Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Sgi Brannan LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at United 415, Inc. → Magic Flower LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at Magic Flower LLC [Equity Retailer] → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $25.99 See this shop: Gelato at Farmhouse Artisan Market → See all carriers Gelato
1000mg · 10pk $60
$0.06/mg Updated Sep 29, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid