Home / Sacramento County / GG4 GG4 ranges $4.50–$99.95 across 20 dispensaries in Sacramento County, cheapest $4.50 at Perfect Union (Northside), as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 20
in Sacramento County
Products 55
in stock
Price range $5–$100
in Sacramento County
All55 Flower28 Pre-Rolls15 Cartridges7 Concentrates4 Edibles1 Flower See all carriers Gg4
$7.69
$7.69/g Updated Sep 28, 2026 Certified Skunk Hybrid
See all carriers Gg4
1g $7.69
$7.69/g Updated Sep 16, 2026 Certified Skunk Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $20 $14 Sale
$4/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $16 $14.40 Sale
$4.11/g Updated Sep 17, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gg4
7g $15.38
$2.20/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 18, 2026 Toasty Indica
See all carriers Gg4
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $19.51
$5.57/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
7g $23.06
$3.29/g Updated Sep 16, 2026 Certified Skunk Indoor Indica
Smalls
See all carriers Gg4
28g $25
$0.89/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Gg4
3.5g $30
$8.57/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $30
$8.57/g Updated Sep 18, 2026 FRIENDO Indica
Buds
See all carriers Gg4
7g $30.75
$4.39/g Updated Sep 16, 2026 Certified Skunk Premium Indica
See all carriers Gg4
$30.75
$4.39/g Updated Sep 28, 2026 Certified Skunk
See all carriers Gg4
3.5g $32.52
$9.29/g Updated Sep 17, 2026 TERP MANSION Indica
See all carriers Gg4
3.5g $58.53 $40.97 Sale
$11.71/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
14g $46.13
$3.30/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Gg4
3.5g $70 $49 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Indica
Buds
See all carriers Gg4
7g $85.05 $59.54 Sale
$8.51/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $65
$2.32/g Updated Sep 28, 2026 Real Ones Hybrid
See all carriers Gg4
14g $65.03
$4.65/g Updated Sep 17, 2026 Awesome Dope Indica
Smalls
See all carriers Gg4
28g $99
$3.54/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
$99.95
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Certified Skunk
Pre-Rolls See all carriers Gg4
1g $6 $4.50 Sale
$4.50/piece Updated Sep 28, 2026 Sky Gardens
See all carriers Gg4
1.5g $8 $5.60 Sale
$5.60/piece Updated Sep 28, 2026 Ol' Skool Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $6
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Grasshoppers Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
$6.15
$6.15/piece Updated Sep 28, 2026 Kolas
See all carriers Gg4
1g $7.69
$7.69/piece Updated Sep 17, 2026 Kicks Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
2pc · 2.4g $14
$7/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1.3g $15.38
$15.38/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $20
$20/piece Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
4pc · 0.75g $38 $30.40 Sale
$7.60/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
10pc · 0.7g $37
$3.70/piece Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
See all carriers Gg4
5pc · 2.5g $45.05
$9.01/piece Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
5pc · 0.5g $52.03
$10.41/piece Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
0.5g $85
$85/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid