Home / Solano County / GG4 GG4 ranges $7.47–$102 across 15 dispensaries in Solano County, cheapest $7.47 at Releaf Alternative Inc., as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 15
in Solano County
Products 50
in stock
Price range $7–$102
in Solano County
All50 Flower29 Pre-Rolls10 Cartridges7 Concentrates4 Flower See all carriers Gg4
$7.47
$2.13/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
Mixed Light Smalls
See all carriers Gg4
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$17.19 $11.51 Sale
$3.29/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Mixed Light
See all carriers Gg4
3.5g $18 $14.94 Sale
$4.27/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
$15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Indica
Bag
See all carriers Gg4
$28.40 $19.02 Sale
$2.72/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Mixed Light
See all carriers Gg4
$22
$6.29/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
$25
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
7g $25
$3.57/g Updated Sep 17, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$35
$10/g Updated Sep 28, 2026 High Tops Indica
Jar
See all carriers Gg4
4g $40
$10/g Updated Sep 17, 2026 Ball Family Farms Indica
Buds
See all carriers Gg4
$40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
14g $43
$3.07/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$50
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Indica
Bag
See all carriers Gg4
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 17, 2026 MADE Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $99 $90.09 Sale
$3.22/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $103 $92.70 Sale
$3.31/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
7g $102
$14.57/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Gg4
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Grasshoppers Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1.3g $21 $18.90 Sale
$18.90/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $27 $18.90 Sale
$18.90/piece Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
5pc · 0.5g $44 $29.92 Sale
$5.98/piece Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
4pc · 0.75g $34
$8.50/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
6pc · 0.7g $42
$7/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused