Home / Contra Costa County / GG4 GG4 ranges $3–$150 across 22 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $3 at Holistic Healing Collective, Inc., as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 22
in Contra Costa County
Products 81
in stock
Price range $3–$150
in Contra Costa County
All81 Flower49 Pre-Rolls15 Cartridges11 Concentrates5 Edibles1 Flower See all carriers Gg4
$7.47
$2.13/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine
Mixed Light Smalls Smalls
See all carriers Gg4
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Gg4
$10
$2.82/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
$17.68 $11.84 Sale
$3.38/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Mixed Light
See all carriers Gg4
$12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Hybrid
See all carriers Gg4
$13
$3.71/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $13
$3.71/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 16, 2026 Flavors Antioch Indica
See all carriers Gg4
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
$20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Indica
Bag
See all carriers Gg4
$22
$6.29/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
7g $26 $23.40 Sale
$3.34/g Updated Sep 18, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gg4
28g $25
$0.89/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Gg4
$26
$3.71/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
$33
$4.71/g Updated Sep 28, 2026 See all carriers Gg4
$40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
4g $41
$10.25/g Updated Sep 18, 2026 Ball Family Farms Indica
Buds
See all carriers Gg4
14g $48
$3.43/g Updated Sep 18, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
3.5g $70 $49 Sale
$14/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Indica
Buds
See all carriers Gg4
$50
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Indica
Bag
See all carriers Gg4
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $50
$1.79/g Updated Sep 18, 2026 SunSmoke Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $55
$15.71/g Updated Sep 28, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Gg4
7g $85.05 $59.54 Sale
$8.51/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
$60
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 See all carriers Gg4
$60
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $61
$17.43/g Updated Sep 17, 2026 Gorilla Glue Indica
Buds
See all carriers Gg4
$73
$5.21/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
28g $78
$2.79/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$80
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 See all carriers Gg4
28g $99
$3.54/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
$125
$4.46/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
14g $140
$10/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
$150
$5.36/g Updated Sep 28, 2026 Pre-Rolls See all carriers Gg4
1g $3
$3/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Hybrid
See all carriers Gg4
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Gg4
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Hybrid
Pre-Roll Single
See all carriers Gg4
$6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Flower
See all carriers Gg4
1g $11.25 $7.88 Sale
$7.88/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Hybrid
See all carriers Gg4
6pc · 1g $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
1.3g $14 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $20
$20/piece Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
5pc · 3.5g $21
$4.20/piece Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Flower
See all carriers Gg4
5pc · 0.5g $40
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
6pc · 0.7g $42
$7/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused