Home / Alameda County / GG4 GG4 ranges $4.50–$125 across 20 dispensaries in Alameda County, cheapest $4.50 at Cannabis Buyers Club of Berkeley, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 20
in Alameda County
Products 42
in stock
Price range $5–$125
in Alameda County
All42 Flower30 Pre-Rolls7 Cartridges1 Concentrates4 Flower See all carriers Gg4
1g $4.50
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
1g $4.50
$4.50/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
See all carriers Gg4
$12
$3.43/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Indica
Pre-Pack
See all carriers Gg4
$19 $13.30 Sale
$3.80/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $23 $13.80 Sale
$3.94/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $14
$4/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $18 $14.94 Sale
$4.27/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
$16
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
$18
$5.14/g Updated Sep 28, 2026 High Tops
See all carriers Gg4
$22
$6.29/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
$26
$3.71/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
28g $30
$1.07/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brothers Indica
See all carriers Gg4
3.5g $55 $30.25 Sale
$8.64/g Updated Sep 28, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Gg4
14g $45.05 $31.53 Sale
$2.25/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
14g $41
$2.93/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
7g $89.98 $44.99 Sale
$6.43/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 16, 2026 Gorilla Glue Indica
Buds
See all carriers Gg4
$73
$5.21/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
$87
$3.11/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
$125
$4.46/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Gg4
$8.99
$8.99/piece Updated Sep 17, 2026 NRVNA Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Hybrid
See all carriers Gg4
5pc · 0.7g $17 $10.20 Sale
$2.04/piece Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
See all carriers Gg4
6pc $15
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brothers Indica
Preroll
See all carriers Gg4
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
4pc · 0.75g $34
$8.50/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
10pc · 7g $37
$3.70/piece Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Flower