Home / San Francisco / GG4 GG4 ranges $7.20–$120 across 27 dispensaries in San Francisco, cheapest $7.20 at Miparc, Inc. [Equity Retailer], as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 27
in San Francisco
Products 63
in stock
Price range $7–$140
in San Francisco
All63 Flower32 Pre-Rolls24 Cartridges6 Concentrates1 Flower See all carriers Gg4
$12 $7.20 Sale
$2.06/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
$8
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 BAGGIE BUDS
See all carriers Gg4
3.5g $11
$3.14/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$22 $13.20 Sale
$1.89/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
$19 $13.30 Sale
$3.80/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Hotbox Hybrid
See all carriers Gg4
$35.95 $21.57 Sale
$3.08/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gg4
$40 $24 Sale
$1.71/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gg4
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 17, 2026 Wood Wide Indica
Buds
See all carriers Gg4
4g $41
$10.25/g Updated Sep 17, 2026 Ball Family Farms Indica
Buds
See all carriers Gg4
14g $41
$2.93/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
14g $55
$3.93/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $56
$16/g Updated Sep 17, 2026 710 Labs Indica
Buds
See all carriers Gg4
7g $93 $69.75 Sale
$9.96/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $99 $90.09 Sale
$3.22/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Gg4
$130 $91 Sale
$3.25/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Hybrid
See all carriers Gg4
14g $120
$8.57/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Gg4
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Grasshoppers Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
6pc · 1g $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
1.3g $18 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1g $17
$17/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
4pc · 2g $17
$4.25/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Hybrid
See all carriers Gg4
$18
$18/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
0.5g $25
$25/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
See all carriers Gg4
14pc · 7g $40 $28 Sale
$2/piece Updated Sep 28, 2026 MARIGOLD Indica
Flower
See all carriers Gg4
10pc · 7g $30
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Allswell Hybrid
See all carriers Gg4
4pc · 0.75g $32.22
$8.06/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
5pc · 3.5g $35
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Awesome Dope Indica
See all carriers Gg4
28pc $37
$1.32/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
See all carriers Gg4
28pc · 14g $65 $39 Sale
$1.39/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
Flower
See all carriers Gg4
6pc · 0.7g $42
$7/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
28pc · 5g $45
$1.61/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
Prerolls
See all carriers Gg4
1g $45
$45/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Hybrid