Home / Contra Costa County / OG Kush OG Kush ranges $3–$225 across 27 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $3 at Holistic Healing Collective, Inc., as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 27
in Contra Costa County
Products 151
in stock
Price range $3–$225
in Contra Costa County
All151 Flower39 Pre-Rolls30 Cartridges79 Concentrates3 Flower See all carriers OG Kush
$8.96
$2.56/g Updated Sep 29, 2026 POPPYS
Sungrown Smalls
See all carriers OG Kush
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Humboldt Growers Network Indica
Buds
See all carriers OG Kush
28g $21
$0.75/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers OG Kush
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 18, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Rush
See all carriers OG Kush
$32
$9.14/g Updated Sep 17, 2026 Pearl Pharma Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $42
$12/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers OG Kush
5g $43
$8.60/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 18, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$60
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Sticky
See all carriers OG Kush
3.5g $70
$20/g Updated Sep 18, 2026 Cali Lotus Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$72
$10.29/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland
See all carriers OG Kush
$105.05
$7/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
10g $110
$11/g Updated Sep 16, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$120
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 See all carriers OG Kush
28g $225
$8.04/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
1g $3
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Safari Indica
See all carriers OG Kush
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers OG Kush
1g $6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
1g $9
$9/piece Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $14 $9.80 Sale
$9.80/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 Traditional Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF
Flower
See all carriers OG Kush
$10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $23 $15.41 Sale
$15.41/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
3pc · 1.5g $20.30
$6.77/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers OG Kush
5pc · 65g $37 $25.90 Sale
$5.18/piece Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$34 $27.20 Sale
$27.20/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Infused
See all carriers OG Kush
5pc $30
$6/piece Updated Sep 18, 2026 Galaxy Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 5g $50 $30 Sale
$6/piece Updated Sep 18, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
14pc · 1g $36
$2.57/piece Updated Sep 28, 2026 Safari Indica
See all carriers OG Kush
5pc · 3.25g $37
$7.40/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Infused
See all carriers OG Kush
5pc $38
$7.60/piece Updated Sep 28, 2026 Indica
Cartridges See all carriers OG Kush
1g $14 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
See all carriers OG Kush
1g $11.50
$11.50/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers OG Kush
1g $23 $11.50 Sale
$11.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
5g $12
$2.40/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
5g $12
$2.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $27.05 $13.53 Sale
$13.53/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Big Tree Indica
See all carriers OG Kush
1g $17 $15.30 Sale
$15.30/g Updated Sep 18, 2026 EUREKA
See all carriers OG Kush
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
0.5g $16
$32/g Updated Sep 18, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers OG Kush
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers OG Kush
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
$21.53 $16.14 Sale
$16.14/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Live Resin
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers OG Kush
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
$19
$19/g Updated Sep 28, 2026 NUG Indica
Live Resin
See all carriers OG Kush
1.25g $20
$16/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
1g $35.05 $22.78 Sale
$22.78/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers OG Kush
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Gelato
See all carriers OG Kush
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $29 $26.10 Sale
$26.10/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $40.05 $28.03 Sale
$28.03/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$28.44
$28.44/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Live Resin
See all carriers OG Kush
1g $37 $29.60 Sale
$29.60/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1.25g $30
$24/g Updated Sep 18, 2026 Vior Extracts
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 18, 2026 Muha Meds
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers OG Kush
1g $36 $32.40 Sale
$32.40/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $33
$33/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers OG Kush
1g $36
$36/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers OG Kush
2g $40
$20/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers OG Kush
$43
$43/g Updated Sep 28, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$54
$54/g Updated Sep 28, 2026 AbsoluteXtracts
510 Thread
See all carriers OG Kush
1g $58
$58/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
1g $64
$64/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters