Home / Solano County / OG Kush OG Kush ranges $7–$225 across 22 dispensaries in Solano County, cheapest $7 at J.J.V.I. Enterprises,Inc., as of Sep 27, 2026.
Updated Sep 27, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 22
in Solano County
Products 111
in stock
Price range $7–$225
in Solano County
All111 Flower20 Pre-Rolls28 Cartridges59 Concentrates4 Flower See all carriers OG Kush
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 16, 2026 Humboldt Growers Network Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 16, 2026 Soma Rosa Farms Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$20
$5.71/g Updated Sep 27, 2026 Casa Flor
See all carriers OG Kush
3.5g $75 $37.50 Sale
$10.71/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $43
$12.29/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $48.50
$13.86/g Updated Sep 17, 2026 WIZARD TREES Indica
Buds
See all carriers OG Kush
7g $48.83
$6.98/g Updated Sep 17, 2026 Nameless Genetics Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
7g $55
$7.86/g Updated Sep 28, 2026 SATTVA Hybrid
Smalls
See all carriers OG Kush
10g $150 $75 Sale
$7.50/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$80
$2.86/g Updated Sep 27, 2026 Hotbox
See all carriers OG Kush
28g $225
$8.04/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
1g $7
$7/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
$9
$9/piece Updated Sep 27, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers OG Kush
$9
$9/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Infused Prerolls
See all carriers OG Kush
$10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Indica
Infused
See all carriers OG Kush
1.2g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1g $14 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 17, 2026 Crème De Canna Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1g $15 $13.50 Sale
$13.50/piece Updated Sep 17, 2026 DANK Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$14
$14/piece Updated Sep 28, 2026 Creme De Canna Indica
Infused
See all carriers OG Kush
$16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Infused
See all carriers OG Kush
$16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Indica
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
3pc · 1.8g $19
$6.33/piece Updated Sep 17, 2026 El Blunto by Albert Einstone's Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $19.85
$19.85/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$20.25
$20.25/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
Infused Prerolls
See all carriers OG Kush
3pc · 0.5g $29.05 $20.34 Sale
$6.78/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$29
$29/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
Infused
See all carriers OG Kush
4pc · 75g $41 $36.90 Sale
$9.23/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 5g $38
$7.60/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers OG Kush
1g $17 $10.20 Sale
$10.20/g Updated Sep 17, 2026 EUREKA
See all carriers OG Kush
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Indica
See all carriers OG Kush
$14.90
$14.90/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke
510 Thread
See all carriers OG Kush
5g $15.40
$3.08/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
0.5g $15.40
$30.80/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$15.63
$15.63/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
0.5g $16
$32/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers OG Kush
$16
$32/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers OG Kush
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$19
$19/g Updated Sep 28, 2026 NUG Indica
Live Resin
See all carriers OG Kush
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $27 $20.25 Sale
$20.25/g Updated Sep 17, 2026 Halfpipe Cannabis
See all carriers OG Kush
1g $20.51
$20.51/g Updated Sep 17, 2026 Gelato
See all carriers OG Kush
$21
$21/g Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers OG Kush
$22.33
$22.33/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
$25.50
$25.50/g Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers OG Kush
$26
$26/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $26.90
$26.90/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
$29.80
$29.80/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $30.95
$30.95/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers OG Kush
1g $45.05 $31.53 Sale
$31.53/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
1g $33
$33/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers OG Kush
1g $33.65
$33.65/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
See all carriers OG Kush
$34
$27.20/g Updated Sep 28, 2026 Vior
See all carriers OG Kush
$35
$35/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $44 $39.60 Sale
$39.60/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers OG Kush
1g $41.85
$41.85/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $43
$43/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
$44
$44/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds
All-In-One
See all carriers OG Kush
2g $50
$25/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries