Home / Sacramento County / OG Kush OG Kush ranges $5.36–$223.80 across 18 dispensaries in Sacramento County, cheapest $5.36 at Two Rivers Wellness, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 18
in Sacramento County
Products 90
in stock
Price range $5–$224
in Sacramento County
All90 Flower27 Pre-Rolls13 Cartridges46 Concentrates4 Flower See all carriers OG Kush
7g $15.38
$2.20/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers OG Kush
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Sticky Hybrid
See all carriers OG Kush
$30 $21 Sale
$6/g Updated Sep 18, 2026 Pearl Pharma Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $45 $22.50 Sale
$6.43/g Updated Sep 28, 2026 Rush Hybrid
See all carriers OG Kush
28g $25
$0.89/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers OG Kush
3.5g $47 $28.20 Sale
$8.06/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $32.50
$9.29/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Premium
See all carriers OG Kush
14g $75 $37.50 Sale
$2.68/g Updated Sep 28, 2026 Munchies Hybrid
See all carriers OG Kush
3.5g $63 $37.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 18, 2026 Sticky Indica
See all carriers OG Kush
5g $43
$8.60/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 17, 2026 WIZARD TREES Indica
Buds
See all carriers OG Kush
10g $135 $81 Sale
$8.10/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$86
$5.73/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
$105.05
$7/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
28g $373 $223.80 Sale
$7.99/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
1g $5.36
$5.36/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF
See all carriers OG Kush
1g $9
$9/piece Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $25 $12.50 Sale
$12.50/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
Infused
See all carriers OG Kush
$16.50
$16.50/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $19
$19/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
3pc · 0.5g $36 $25.20 Sale
$8.40/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 65g $28
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 5g $50 $30 Sale
$6/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers OG Kush
0.5g $16.50 $8.25 Sale
$16.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
5g $12 $8.40 Sale
$1.68/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $15 $12.75 Sale
$12.75/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke
See all carriers OG Kush
1g $13
$13/g Updated Sep 18, 2026 MOTA
See all carriers OG Kush
5g $13
$2.60/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
0.5g $16
$32/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers OG Kush
1g $25 $16.25 Sale
$16.25/g Updated Sep 28, 2026 Cap City
See all carriers OG Kush
1g $24.05 $16.84 Sale
$16.84/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
disposable $17
$34/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 Gelato
See all carriers OG Kush
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 Calibis Farms
See all carriers OG Kush
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $19
$19/g Updated Sep 28, 2026 NUG Indica
See all carriers OG Kush
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1.25g $22
$17.60/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
1g $35.05 $22.78 Sale
$22.78/g Updated Sep 18, 2026 Timeless Vapes
See all carriers OG Kush
1g $46 $23 Sale
$23/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Tiny Fires Hybrid
See all carriers OG Kush
0.5g $36.50 $25.55 Sale
$51.10/g Updated Sep 28, 2026 Vior Extracts Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $28
$28/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
1g $29
$29/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland
See all carriers OG Kush
1g $44 $30.80 Sale
$30.80/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers OG Kush
2g $58 $40.60 Sale
$20.30/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers OG Kush
1g $41
$41/g Updated Sep 28, 2026 CAKE she hits different Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $44
$44/g Updated Sep 29, 2026 Jeeter Indica