Home / Alameda County / OG Kush OG Kush ranges $8.50–$111 across 27 dispensaries in Alameda County, cheapest $8.50 at Berkeley Compassionate Care Center, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 27
in Alameda County
Products 97
in stock
Price range $9–$111
in Alameda County
All97 Flower20 Pre-Rolls22 Cartridges50 Concentrates3 Edibles2 Flower See all carriers OG Kush
$15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Casa Flor Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers OG Kush
$28 $22.40 Sale
$6.40/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
See all carriers OG Kush
5g $45 $27 Sale
$5.40/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
28g $30
$1.07/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brothers Hybrid
See all carriers OG Kush
$34
$9.71/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
See all carriers OG Kush
7g $50 $37.50 Sale
$5.36/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
See all carriers OG Kush
$40
$10/g Updated Sep 28, 2026 SATTVA Hybrid
Pre-Pack
See all carriers OG Kush
3.5g $40.05
$11.44/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $42
$12/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $55
$15.71/g Updated Sep 17, 2026 WIZARD TREES Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $56
$16/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$70.50
$10.07/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Pre-Pack
See all carriers OG Kush
$105
$7.50/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
See all carriers OG Kush
10g $111
$11.10/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
$8.50
$8.50/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Flower
See all carriers OG Kush
$9
$9/piece Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
See all carriers OG Kush
$11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $26.99 $13.49 Sale
$13.49/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1g $14
$14/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 0.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
1g $18
$18/piece Updated Sep 17, 2026 Traditional Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
0.7g $25 $18.75 Sale
$18.75/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
See all carriers OG Kush
3pc · 1.8g $20
$6.67/piece Updated Sep 17, 2026 El Blunto by Albert Einstone's Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 0.7g $28 $22.40 Sale
$4.48/piece Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
Multipack
See all carriers OG Kush
0.5g $25
$25/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Hybrid
See all carriers OG Kush
5pc · 65g $39 $27.30 Sale
$5.46/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 3.25g $36
$7.20/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 5g $39
$7.80/piece Updated Sep 17, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
20pc · 14g $100
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Flower
Cartridges See all carriers OG Kush
$14.98 $8.99 Sale
$8.99/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - OG Kush
See all carriers OG Kush
0.5g $21 $9.45 Sale
$18.90/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
See all carriers OG Kush
1g $10
$10/g Updated Sep 28, 2026 Micro Greenz Indica
See all carriers OG Kush
1g $16.78 $11.75 Sale
$11.75/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
See all carriers OG Kush
1g $14
$14/g Updated Sep 16, 2026 SunSmoke
See all carriers OG Kush
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
5g $14
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers OG Kush
0.5g $17
$34/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers OG Kush
5g $17
$3.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1.25g $36.98 $18.49 Sale
$14.79/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers OG Kush
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$19
$19/g Updated Sep 28, 2026 NUG Indica
Live Resin
See all carriers OG Kush
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $45 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $22.80
$22.80/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers OG Kush
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
See all carriers OG Kush
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $32 $27.20 Sale
$27.20/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
$39 $27.30 Sale
$27.30/g Updated Sep 28, 2026 PAX (Peace & Haight) Hybrid
Pax Era Pod
See all carriers OG Kush
1g $29
$29/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Timeless Indica
See all carriers OG Kush
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
510 Thread
See all carriers OG Kush
$34
$34/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $37
$37/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
510 Thread
See all carriers OG Kush
$44
$44/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $45.05
$45.05/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $51
$51/g Updated Sep 28, 2026 PAX
Concentrates See all carriers OG Kush
1g $14.98 $10.49 Sale
$10.49/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
Concentrates
See all carriers OG Kush
1g $14
$14/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
Rosins
See all carriers OG Kush
1.2g $28
$23.33/g Updated Sep 17, 2026 ALMORA
Badder
Edibles See all carriers OG Kush
10mg · 10pk $20 $15 Sale
$1.50/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Hybrid