Home / San Francisco / OG Kush OG Kush ranges $5.50–$220 across 38 dispensaries in San Francisco, cheapest $5.50 at Alpine Support Productions Inc, as of Sep 27, 2026.
Updated Sep 27, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 38
in San Francisco
Products 168
in stock
Price range $6–$220
in San Francisco
All168 Flower40 Pre-Rolls37 Cartridges80 Concentrates9 Edibles2 Flower See all carriers OG Kush
$8
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers OG Kush
3.5g $9
$2.57/g Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Hybrid
Flower/Infused Flower (3.5 Grams)
See all carriers OG Kush
28g $20
$0.71/g Updated Sep 16, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers OG Kush
$28 $22.40 Sale
$6.40/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
See all carriers OG Kush
$30 $22.50 Sale
$6.43/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Pre-Pack
See all carriers OG Kush
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Rush
See all carriers OG Kush
7g $28
$4/g Updated Sep 28, 2026 Humboldt Growers Network Indica
See all carriers OG Kush
3.5g $29
$8.29/g Updated Sep 29, 2026 Creme De Canna Indica
Flower/Infused Flower (3.5 Grams)
See all carriers OG Kush
$41.95 $29.36 Sale
$8.39/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Big Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $43
$12.29/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers OG Kush
5g $45
$9/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
14g $45
$3.21/g Updated Sep 29, 2026 Big Poppy's Hybrid
Flower (14 Grams)
See all carriers OG Kush
4g $45.50
$11.38/g Updated Sep 17, 2026 SATTVA Indica
See all carriers OG Kush
7g $50
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Munchies Indica
Buds
See all carriers OG Kush
14g $55
$3.93/g Updated Sep 17, 2026 Humboldt Growers Network Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $56
$16/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $57
$16.29/g Updated Sep 17, 2026 WIZARD TREES Indica
Buds
See all carriers OG Kush
14g $75
$5.36/g Updated Sep 17, 2026 Munchies Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$109.95 $76.96 Sale
$5.50/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Big Buds
See all carriers OG Kush
$85.95
$3.07/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
1g $100.07
$100.07/g Updated Sep 29, 2026 HGN Humboldt Growers Network Hybrid
See all carriers OG Kush
$144 $100.80 Sale
$6.72/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
$105
$7.50/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
See all carriers OG Kush
10g $110
$11/g Updated Sep 16, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$220
$7.86/g Updated Sep 28, 2026 Modern Flower Indica
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
1g $5.50
$5.50/piece Updated Sep 29, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
1g $8
$8/piece Updated Sep 29, 2026 PUFF Sativa
See all carriers OG Kush
2pc · 1g $14.92 $8.95 Sale
$4.48/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Flower
See all carriers OG Kush
$9
$9/piece Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
See all carriers OG Kush
2pc · 2g $13 $9.10 Sale
$4.55/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Flower
See all carriers OG Kush
1g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 PUFF Pre-Rolls Indica
See all carriers OG Kush
$10
$10/piece Updated Sep 16, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
2pc · 5g $11.50
$5.75/piece Updated Sep 29, 2026 Creme De Canna Indica
Infused Preroll Pack
See all carriers OG Kush
$11.95
$11.95/piece Updated Sep 28, 2026 (1) DAZE OFF Indica
Flower
See all carriers OG Kush
$12.95
$12.95/piece Updated Sep 28, 2026 (1) HENRY'S ORIGINAL Hybrid
Flower
See all carriers OG Kush
5pc · 0.5g $13
$2.60/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
5pc · 2.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 29, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
1g $22 $15.40 Sale
$15.40/piece Updated Sep 17, 2026 Traditional Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $23 $16.10 Sale
$16.10/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 0.7g $32.95 $19.77 Sale
$3.95/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Flower
See all carriers OG Kush
3pc · 1.8g $20
$6.67/piece Updated Sep 17, 2026 El Blunto by Albert Einstone's Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 0.7g $28 $22.40 Sale
$4.48/piece Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
Multipack
See all carriers OG Kush
3pc · 0.5g $33 $25.08 Sale
$8.36/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
4pc · 75g $38 $26.60 Sale
$6.65/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 65g $29
$5.80/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
3.5g $30
$30/piece Updated Sep 18, 2026 Crème De Canna Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Galaxy Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 5g $38
$7.60/piece Updated Sep 16, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 7g $42
$8.40/piece Updated Sep 17, 2026 Humboldt Growers Network Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
20pc · 0.7g $84.95 $59.46 Sale
$2.97/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Flower
Cartridges See all carriers OG Kush
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
5g $11.04
$2.21/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 4 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $13 Visit shop: OG Kush at Positive Vibe ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: OG Kush at Bcok, Inc. ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: OG Kush at Kmbm, Inc. → United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: OG Kush at United 415, Inc. → See all carriers OG Kush
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$13.61
$13.61/g Updated Sep 29, 2026 EUREKA
See all carriers OG Kush
5g $14
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
5g $14.72
$2.94/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$15.21
$15.21/g Updated Sep 29, 2026 NUG Indica
510 Thread 510 Cartridges
See all carriers OG Kush
disposable $16
$32/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
$16.99
$16.99/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers OG Kush
0.5g $17
$34/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers OG Kush
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Big Chief
See all carriers OG Kush
$18.95
$37.90/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $19.33
$19.33/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 7 other stores 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $20.99 Visit shop: OG Kush at 899 Columbus LLC ↗ Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: OG Kush at Positive Vibe ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: OG Kush at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: OG Kush at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: OG Kush at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: OG Kush at United 415, Inc. → Mstma Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: OG Kush at Mstma Inc. ↗ See all carriers OG Kush
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
510 Cartridges
See all carriers OG Kush
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
510 Cartridges
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief
See all carriers OG Kush
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers OG Kush
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Pod System
See all carriers OG Kush
1g $23
$23/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
Also at 5 other stores Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: OG Kush at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: OG Kush at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: OG Kush at United 415, Inc. → Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $28 See this shop: OG Kush at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Cole Ashbury Group LLC· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: OG Kush at Cole Ashbury Group LLC ↗ See all carriers OG Kush
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1.25g $24
$19.20/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
$24.95
$24.95/g Updated Sep 28, 2026 dompen Hybrid
510 Thread
See all carriers OG Kush
1.25g $25
$20/g Updated Sep 28, 2026 Vior Hybrid
See all carriers OG Kush
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1.25g $25
$20/g Updated Sep 28, 2026 Vior Extracts Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers OG Kush
1g $25.05
$25.05/g Updated Sep 29, 2026 dompen Hybrid
Vaporizer
See all carriers OG Kush
1.25g $36.50 $25.55 Sale
$20.44/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers OG Kush
1g $43 $25.80 Sale
$25.80/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
1g $26
$26/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
$37.95 $26.56 Sale
$26.56/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Aio
See all carriers OG Kush
$26.95
$26.95/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$39 $27.30 Sale
$27.30/g Updated Sep 28, 2026 PAX (Peace & Haight) Hybrid
Pax Era Pod
See all carriers OG Kush
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers OG Kush
1g $43 $30.10 Sale
$30.10/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
1g $30.42
$30.42/g Updated Sep 29, 2026 Daze Off Hybrid
Vaporizer
See all carriers OG Kush
1g $30.42
$30.42/g Updated Sep 28, 2026 dompen Hybrid
Vapes, Cartridges And Pods
See all carriers OG Kush
1g $31.99
$31.99/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
Pax Pods
See all carriers OG Kush
$32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Timeless Indica
All In One
See all carriers OG Kush
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 CAKE she hits different Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $33
$33/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
See all carriers OG Kush
$34
$34/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Hybrid
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $34
$34/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $34
$34/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1g $35
$35/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers OG Kush
1g $36
$36/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers OG Kush
2g $40
$20/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers OG Kush
1g $43.23
$43.23/g Updated Sep 29, 2026 PAX Hybrid
Vaporizer
Edibles See all carriers OG Kush
10mg · 10pk $20 $15 Sale
$1.50/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Hybrid