Home / San Mateo County / OG Kush OG Kush ranges $3.96–$105.05 across 9 dispensaries in San Mateo County, cheapest $3.96 at Rockaway Enterprises, LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 9
in San Mateo County
Products 26
in stock
Price range $4–$105
in San Mateo County
All26 Flower7 Pre-Rolls5 Cartridges11 Concentrates3 Flower See all carriers OG Kush
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 18, 2026 Humboldt Growers Network Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$35.61
$10.17/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Eighth
See all carriers OG Kush
$59.95 $38.21 Sale
$38.21/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez
Greenhouse/Outdoor Flower
See all carriers OG Kush
$63.31
$9.04/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Quarter
See all carriers OG Kush
14g $65
$4.64/g Updated Sep 18, 2026 Humboldt Growers Network Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$72
$10.29/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland
See all carriers OG Kush
$105.05
$7/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
$3.96
$3.96/piece Updated Sep 29, 2026 Quiet Kings Indica
Preroll
See all carriers OG Kush
1g $8.95 $6.60 Sale
$6.60/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
$8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Hybrid
Flower
See all carriers OG Kush
1g $20
$20/piece Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
3pc · 1.5g $20.30
$6.77/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter
Preroll
Cartridges See all carriers OG Kush
1g $15.05
$15.05/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
See all carriers OG Kush
$15.83
$15.83/g Updated Sep 28, 2026 NUG
510 Cartridge
See all carriers OG Kush
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Smoove
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 NUG
510 Thread
See all carriers OG Kush
1g $20.05
$20.05/g Updated Sep 17, 2026 CHICO'S BEST -
See all carriers OG Kush
1g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers OG Kush
$30.10
$30.10/g Updated Sep 28, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$35.61
$35.61/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Concentrate
See all carriers OG Kush
1g $40.05
$40.05/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
All-In-One
Concentrates See all carriers OG Kush
$11.87
$11.87/g Updated Sep 28, 2026 Gas Gang Indica
Concentrate
See all carriers OG Kush
1g $28.75
$28.75/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Rosin
See all carriers OG Kush
$36.74
$36.74/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Indica
Rso