Home / San Diego / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $5–$100.80 across 18 dispensaries in San Diego, cheapest $5 at Otc Miramar LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 18
in San Diego
Products 69
in stock
Price range $5–$101
in San Diego
All69 Flower13 Pre-Rolls17 Cartridges38 Concentrates1 Flower See all carriers Gelato
$16.50
$4.71/g Updated Oct 1, 2026 Coastal Sun
See all carriers Gelato
$25
$7.14/g Updated Sep 27, 2026 Duffy$
See all carriers Gelato
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 23, 2026 Coastal Sun Cannabis
N/A
See all carriers Gelato
$30
$4.29/g Updated Oct 1, 2026 KINGROLL
See all carriers Gelato
$30.80
$8.80/g Updated Oct 1, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
$31
$4.43/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$35
$5/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$35
$5/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$42
$12/g Updated Sep 25, 2026 Originals Hybrid
See all carriers Gelato
14g $123.84 $61.92 Sale
$4.42/g Updated Sep 25, 2026 Duffy$ Hybrid
See all carriers Gelato
$62.30
$4.45/g Updated Oct 1, 2026 Originals
See all carriers Gelato
$100.80
$6.72/g Updated Oct 1, 2026 Traditional
Pre-Rolls See all carriers Gelato
$5
$5/piece Updated Oct 1, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
$18 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 27, 2026 Jeeter Hybrid
Flower
See all carriers Gelato
$13
$13/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $13
$13/piece Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $16
$16/piece Updated Sep 27, 2026 Tyson 2.0 Hybrid
See all carriers Gelato
$16
$16/piece Updated Sep 25, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$17
$17/piece Updated Sep 27, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $22
$4.40/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$28
$28/piece Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Gelato
14pc · 14g $29.99
$2.14/piece Updated Sep 26, 2026 Direct Hybrid
See all carriers Gelato
14pc · 14g $29.99
$2.14/piece Updated Sep 28, 2026 Direct Hybrid
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $30
$6/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
14pc · 14g $45 $31.50 Sale
$2.25/piece Updated Sep 27, 2026 Sparkiez Hybrid
Flower
Cartridges See all carriers Gelato
$11
$22/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
$15
$3/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$16
$32/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$16
$16/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $33.51 $16.75 Sale
$16.75/g Updated Sep 25, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers Gelato
$17
$17/g Updated Oct 1, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers Gelato
$25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 27, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $28.55 $18.56 Sale
$18.56/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$20
$20/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $30.60 $21.42 Sale
$21.42/g Updated Sep 25, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers Gelato
1g $22.84
$22.84/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Oct 2, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Oct 1, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$26
$26/g Updated Sep 27, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
1g $28
$28/g Updated Oct 1, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$40 $28 Sale
$22.40/g Updated Sep 27, 2026 Sauce Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
$30
$30/g Updated Sep 27, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $31.99
$31.99/g Updated Sep 26, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Gelato
1g $31.99
$31.99/g Updated Sep 23, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Gelato
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
1g $32
$32/g Updated Sep 27, 2026 PuraEarth Hybrid
See all carriers Gelato
$32
$32/g Updated Sep 25, 2026 ROVE Indica
See all carriers Gelato
1g $32
$32/g Updated Oct 1, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
1g $32
$32/g Updated Oct 1, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
$34
$34/g Updated Oct 1, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $34
$34/g Updated Oct 1, 2026 Kingpen Hybrid
See all carriers Gelato
$35
$35/g Updated Sep 27, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $39
$39/g Updated Sep 28, 2026 Kingpen Hybrid