Home / San Diego / Green Crack Green Crack ranges $2.10–$68 across 15 dispensaries in San Diego, cheapest $2.10 at Lucky's, as of Oct 3, 2026.
Updated Oct 3, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 15
in San Diego
Products 87
in stock
Price range $2–$68
in San Diego
All87 Flower8 Pre-Rolls13 Cartridges52 Concentrates10 Edibles4 Flower See all carriers Green Crack
$12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Pre-Pack
See all carriers Green Crack
$30.80
$8.80/g Updated Oct 3, 2026 Originals
See all carriers Green Crack
$45 $31.50 Sale
$2.25/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Pre-Pack
See all carriers Green Crack
$37
$10.57/g Updated Sep 25, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom
See all carriers Green Crack
3.5g $44.99
$12.85/g Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Sativa
Premium
Pre-Rolls See all carriers Green Crack
$3 $2.10 Sale
$2.10/piece Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
$4
$4/piece Updated Sep 25, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Green Crack
$5
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
$5
$5/piece Updated Oct 2, 2026 Quiet Kings
Preroll
See all carriers Green Crack
$10
$10/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom
Preroll
See all carriers Green Crack
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
$10
$10/piece Updated Sep 25, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Green Crack
1g $14.57 $10.20 Sale
$10.20/piece Updated Oct 3, 2026 Papa's Herb Sativa
See all carriers Green Crack
$12
$12/piece Updated Oct 3, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $20
$4/piece Updated Oct 3, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $30.10
$6.02/piece Updated Oct 3, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Green Crack
5pc · 2.85g $32
$6.40/piece Updated Oct 3, 2026 Raw Garden Sativa
Cartridges See all carriers Green Crack
$10
$10/g Updated Oct 3, 2026 Chico Verde Sativa
See all carriers Green Crack
$15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
0.5g $16.31 $10.60 Sale
$21.20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$12
$12/g Updated Sep 27, 2026 Propane
See all carriers Green Crack
$12
$12/g Updated Oct 3, 2026 Propane
See all carriers Green Crack
0.5g $14.99
$29.98/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Oct 3, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Sep 27, 2026 Muha Meds Indica
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Oct 3, 2026 Pure Extract Sativa
See all carriers Green Crack
1g $15.49
$15.49/g Updated Sep 26, 2026 Cake Sativa
See all carriers Green Crack
1g $15.49
$15.49/g Updated Sep 23, 2026 Cake Sativa
See all carriers Green Crack
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 28, 2026 UP! Sativa
See all carriers Green Crack
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 29, 2026 UP! Sativa
See all carriers Green Crack
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 28, 2026 UP! Sativa
See all carriers Green Crack
$16
$3.20/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$16
$16/g Updated Oct 3, 2026 Daze Off
See all carriers Green Crack
$17
$34/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $17.99
$17.99/g Updated Sep 29, 2026 UP! Sativa
See all carriers Green Crack
1g $18
$18/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $26.21 $18.35 Sale
$18.35/g Updated Oct 3, 2026 Muha Meds Sativa
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 Gelato
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 25, 2026 Gelato
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers Green Crack
1g $20
$20/g Updated Sep 29, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Oct 2, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Green Crack
1g $21
$21/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 27, 2026 DIME BAG Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
$21.75
$21.75/g Updated Oct 3, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
$22
$22/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 Raw Garden Sativa
510 Thread
See all carriers Green Crack
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
0.5g $36.41 $25.49 Sale
$50.98/g Updated Oct 3, 2026 CBX Cannabiotix Sativa
See all carriers Green Crack
1g $26.99
$26.99/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $28.56
$28.56/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$30.75
$30.75/g Updated Oct 3, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$33
$33/g Updated Oct 2, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Green Crack
$36
$36/g Updated Oct 2, 2026 Gelato Canna
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $68
$68/g Updated Sep 23, 2026 Heavy Hitters
Edibles See all carriers Green Crack
100mg · 5pk $19.60
$0.20/mg Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters
Edible
See all carriers Green Crack
100mg $20
$0.20/mg Updated Sep 27, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
100mg $22
$0.22/mg Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Green Crack
100mg $25
$0.25/mg Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters Sativa