Home / San Diego / Northern Lights Northern Lights ranges $3.99–$57 across 19 dispensaries in San Diego, cheapest $3.99 at Wellgreens Dispensary, as of Oct 3, 2026.
Updated Oct 3, 2026
How much does Northern Lights cost in other regions?→ relaxed sleepy happy euphoric hungry Northern Lights is a foundational indica strain dating to the mid-1980s Pacific Northwest. Its precise lineage is uncertain (most accounts credit Afghani and Thai parents), and the strain was popularized worldwide through Sensi Seeds' commercial release in the Netherlands. Northern Lights is one of the most-bred-from strains in cannabis history, serving as the indica parent for countless modern hybrids.
Dispensaries 19
in San Diego
Products 114
in stock
Price range $4–$57
in San Diego
All114 Flower10 Pre-Rolls16 Cartridges78 Concentrates10 Flower See all carriers Northern Lights
$12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Indica
Pre-Pack
See all carriers Northern Lights
$25 $17.50 Sale
$0.63/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Indica
Pre-Pack
See all carriers Northern Lights
$45 $31.50 Sale
$2.25/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Indica
Pre-Pack
See all carriers Northern Lights
$40
$11.43/g Updated Sep 27, 2026 UpNorth
See all carriers Northern Lights
$40
$11.43/g Updated Sep 27, 2026 Sense
See all carriers Northern Lights
$40
$11.43/g Updated Oct 3, 2026 Sense Indica
See all carriers Northern Lights
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 Foreign Genetics
See all carriers Northern Lights
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 UpNorth
Pre-Rolls See all carriers Northern Lights
1g $3.99
$3.99/piece Updated Sep 23, 2026 City Roots Indica
See all carriers Northern Lights
1g $3.99
$3.99/piece Updated Sep 28, 2026 City Roots Indica
See all carriers Northern Lights
$5
$5/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
$5
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
1g $7.27 $5.09 Sale
$5.09/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
$8
$8/piece Updated Sep 25, 2026 Tutti Indica
See all carriers Northern Lights
$8
$8/piece Updated Oct 2, 2026 Tutti
Preroll
See all carriers Northern Lights
$14
$14/piece Updated Sep 25, 2026 New Skool Indica
See all carriers Northern Lights
$14
$14/piece Updated Sep 27, 2026 New Skool
See all carriers Northern Lights
$15
$15/piece Updated Oct 2, 2026 New Skool
Preroll
See all carriers Northern Lights
5pc · 2.5g $20
$4/piece Updated Oct 3, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
7pc $30
$4.29/piece Updated Oct 2, 2026 New Skool
Preroll
See all carriers Northern Lights
7pc · 4.2g $40
$5.71/piece Updated Sep 25, 2026 New Skool Indica
Cartridges See all carriers Northern Lights
0.5g $16.31 $10.60 Sale
$21.20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$12
$12/g Updated Oct 3, 2026 Propane
See all carriers Northern Lights
$12
$12/g Updated Sep 27, 2026 Propane
See all carriers Northern Lights
$12
$12/g Updated Sep 25, 2026 Propane Indica
See all carriers Northern Lights
1g $14
$14/g Updated Oct 3, 2026 Crystal Clear Indica
See all carriers Northern Lights
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief Indica
510 Thread
See all carriers Northern Lights
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Indica
510 Thread
See all carriers Northern Lights
0.5g $14.99
$29.98/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 28, 2026 UP! Indica
See all carriers Northern Lights
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 29, 2026 UP! Indica
See all carriers Northern Lights
$16.80
$16.80/g Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure
See all carriers Northern Lights
$24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Crystal Clear Indica
See all carriers Northern Lights
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 DIME BAG Indica
See all carriers Northern Lights
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief
See all carriers Northern Lights
$17
$17/g Updated Oct 3, 2026 HALFPIPE
See all carriers Northern Lights
$17
$34/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Big Chief Indica
See all carriers Northern Lights
1g $25.50 $17.85 Sale
$17.85/g Updated Oct 3, 2026 Punch Indica
See all carriers Northern Lights
$18
$18/g Updated Oct 2, 2026 Allswell
See all carriers Northern Lights
1g $18
$18/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
0.5g $19
$38/g Updated Sep 27, 2026 PuraEarth Indica
See all carriers Northern Lights
1g $19
$19/g Updated Oct 3, 2026 Punch Extracts
See all carriers Northern Lights
1g $27.67 $19.37 Sale
$19.37/g Updated Oct 3, 2026 Big Chief Indica
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Indica
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 Gelato
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Indica
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Gelato
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers Northern Lights
$40 $20 Sale
$16/g Updated Sep 27, 2026 Vior Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $21
$21/g Updated Oct 3, 2026 Crystal Clear Indica
See all carriers Northern Lights
1g $21
$21/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $30.60 $21.42 Sale
$21.42/g Updated Oct 3, 2026 Crystal Clear Indica
See all carriers Northern Lights
$22
$22/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$22
$22/g Updated Oct 3, 2026 Halara Indica
See all carriers Northern Lights
$23
$18.40/g Updated Oct 2, 2026 Vior
See all carriers Northern Lights
$33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $23.99
$23.99/g Updated Sep 29, 2026 RNBW Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$25
$25/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 23, 2026 Punch
See all carriers Northern Lights
$26.60
$26.60/g Updated Oct 3, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $26.99
$26.99/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Extracts Indica
See all carriers Northern Lights
$30
$30/g Updated Oct 2, 2026 OL SKOOL
See all carriers Northern Lights
1g $43.85 $30.69 Sale
$30.69/g Updated Oct 3, 2026 PlugPlay Indica
See all carriers Northern Lights
$32
$32/g Updated Sep 25, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
$33.60
$33.60/g Updated Oct 3, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
$34
$27.20/g Updated Oct 3, 2026 Papa's Herb
See all carriers Northern Lights
$35
$35/g Updated Sep 25, 2026 PAX Indica
See all carriers Northern Lights
$35
$35/g Updated Oct 3, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Oct 3, 2026 ROVE Indica
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Oct 2, 2026 Gelato Canna
See all carriers Northern Lights
1g $55.70 $38.99 Sale
$38.99/g Updated Oct 3, 2026 turn Indica
See all carriers Northern Lights
$39
$39/g Updated Sep 27, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $39.99
$39.99/g Updated Sep 26, 2026 ROVE Indica
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Sep 27, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Oct 3, 2026 turn
See all carriers Northern Lights
1g $41
$41/g Updated Sep 23, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $59.72 $41.80 Sale
$41.80/g Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
$45
$45/g Updated Oct 2, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $50
$50/g Updated Sep 23, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $55
$55/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
See all carriers Northern Lights
1g $55
$55/g Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
1g $57
$57/g Updated Sep 23, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Northern Lights
1g $14
$14/g Updated Oct 2, 2026 Tutti Indica
See all carriers Northern Lights
$15
$15/g Updated Oct 3, 2026 Tutti Indica
See all carriers Northern Lights
$18
$18/g Updated Oct 2, 2026 Tutti
Concentrate
See all carriers Northern Lights
1g $39.77 $27.84 Sale
$27.84/g Updated Oct 3, 2026 Home Grown Indica
Syringes/Tankers
See all carriers Northern Lights
$30
$30/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$30
$30/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Sep 25, 2026 Galaxy Indica
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Sep 25, 2026 turn Indica
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Sep 25, 2026 PAX Indica
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Oct 3, 2026 PAX Indica