Home / San Francisco / GMO GMO ranges $8.95–$89.99 across 24 dispensaries in San Francisco, cheapest $8.95 at Sf Mission Critical LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GMO cost in other regions?→ GMO — also known as GMO Cookies or Garlic Cookies — is an indica-leaning hybrid bred by Mamiko Seeds and Skunk House Genetics, crossing Chemdog with Girl Scout Cookies. The cultivar is notable for one of the most-distinctive terpene profiles in modern cannabis: a pungent, almost savory garlic aroma layered over Chemdog diesel and GSC earthiness. Effects skew heavily toward body sedation with appetite stimulation, and THC tests consistently land in the 25-30% range. GMO is a foundational parent for many modern Cookies-line hybrids and remains one of the most-cloned high-THC indicas in California legal markets, particularly within the premium "exotic" tier on dispensary shelves.
Dispensaries 24
in San Francisco
Products 57
in stock
Price range $9–$90
in San Francisco
All57 Flower16 Pre-Rolls17 Cartridges12 Concentrates7 Edibles5 Flower See all carriers GMO
$20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Coastal Sun
See all carriers GMO
$35 $21 Sale
$3/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers GMO
$40 $24 Sale
$6.86/g Updated Sep 28, 2026 Sense Indica
Pre-Pack
See all carriers GMO
14g $35
$2.50/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Indica
See all carriers GMO
$65 $39 Sale
$2.79/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers GMO
$40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Rythm
See all carriers GMO
3.5g $41
$11.71/g Updated Sep 28, 2026 Sense
See all carriers GMO
14g $45
$3.21/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Hybrid
See all carriers GMO
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 CAM Brand Indica
See all carriers GMO
3.5g $54
$15.43/g Updated Sep 28, 2026 Sense Indica
See all carriers GMO
$75 $56.25 Sale
$8.04/g Updated Sep 28, 2026 CAM Indica
Pre-Pack
See all carriers GMO
$103.95 $77.96 Sale
$5.57/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Co. Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers GMO
14g $89.99
$6.43/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Indica
1/2 Oz / 1 Oz Flowers
Pre-Rolls See all carriers GMO
2pc · 0.5g $8.95
$4.48/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers GMO
0.5g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers GMO
$10.41
$10.41/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
Flower
See all carriers GMO
5pc · 2.5g $15
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Daze Off CA Indica
See all carriers GMO
1g $16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Sense Grown Premium Cannabis Hybrid
See all carriers GMO
1g $18
$18/piece Updated Sep 18, 2026 Sense Grown Premium Cannabis Indica
See all carriers GMO
7pc · 5g $22
$3.14/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
See all carriers GMO
1g $23
$23/piece Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
Infused
See all carriers GMO
5pc · 2.5g $32.95 $23.06 Sale
$4.61/piece Updated Sep 28, 2026 UpNorth Indica
Flower
See all carriers GMO
14pc · 7g $44 $26.40 Sale
$1.89/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers GMO
2pc · 1.75g $26.95
$13.48/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers GMO
5pc · 2.5g $37
$7.40/piece Updated Sep 28, 2026 UpNorth
Flower
See all carriers GMO
14pc · 0.5g $47.95
$3.43/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
Cartridges See all carriers GMO
1g $31 $21.70 Sale
$21.70/g Updated Sep 18, 2026 Alien Labs
See all carriers GMO
1g $22
$22/g Updated Sep 28, 2026 Cure Injoy Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers GMO
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers GMO - *
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 GoldDrop Indica
All-In-One
See all carriers GMO
$43.95 $30.76 Sale
$30.76/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Aio
See all carriers GMO
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Cure Injoy
See all carriers GMO
disposable $39.95
$39.95/g Updated Sep 28, 2026 Punch Hybrid
See all carriers GMO
1g $45.99
$45.99/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Indica
510 Cured/Live/Rosin Cartridges
See all carriers GMO
1g $48
$48/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Indica
Vape Cartridge
See all carriers GMO
$52.83
$52.83/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Indica
510 Thread
See all carriers GMO
1g $79.99
$79.99/g Updated Sep 28, 2026 710 Labs Hybrid
Disposable Vape Pens (all In One)