Home / San Francisco / Gushers Gushers ranges $7.95–$80 across 17 dispensaries in San Francisco, cheapest $7.95 at Sf Mission Critical LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Gushers cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted Gushers — sometimes branded as White Gushers — is a balanced hybrid bred by Cookies Fam Genetics, crossing Gelato 41 with Triangle Kush. Released around 2018, the cultivar takes its name from the candy with which it shares a sweet, tropical-fruit profile. Flowers carry a candy-forward aroma layered over Gelato's creamy undertones. Effects are balanced — cerebral euphoria paired with mild body relaxation — and THC tests commonly land in the 22-27% range. Gushers is one of the most-recognizable mid-decade Cookies-line hybrids and remains a steady fixture across California legal markets, particularly within the premium "dessert" tier on dispensary menus.
Dispensaries 17
in San Francisco
Products 29
in stock
Price range $8–$80
in San Francisco
All29 Flower11 Pre-Rolls16 Cartridges2 Flower See all carriers Gushers
$30 $21 Sale
$6/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gushers
3.5g $33 $23 Sale
$6.57/g Updated Sep 28, 2026 We Grow Indica
Flower/Infused Flower (3.5 Grams)
See all carriers Gushers
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Smalls
See all carriers Gushers
3.5g $26.99
$7.71/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
Indoor Flowers
See all carriers Gushers
$32
$32/g Updated Sep 27, 2026 Daze Off
See all carriers Gushers
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
See all carriers Gushers
3.5g $34
$9.71/g Updated Sep 18, 2026 Preferred Gardens Indica
Buds
See all carriers Gushers
3.5g $37.99
$10.85/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off Indica
Smalls
See all carriers Gushers
$100 $70 Sale
$5/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
Pre-Pack Smalls
See all carriers Gushers
14g $80
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Gushers
$7.95
$7.95/piece Updated Sep 28, 2026 Lime
5 Pack
See all carriers Gushers
1.5g $14 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 17, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
See all carriers Gushers
1.75g $16.01
$16.01/piece Updated Sep 28, 2026 Lime Hybrid
See all carriers Gushers
$19.95
$19.95/piece Updated Sep 28, 2026 Lime
5 Pack
See all carriers Gushers
1.5g $20.10
$20.10/piece Updated Sep 28, 2026 Sluggers Hybrid
See all carriers Gushers
1.5g $25
$25/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hybrid
See all carriers Gushers
5pc · 3.5g $40.02 $28.01 Sale
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
See all carriers Gushers
5pc $29
$5.80/piece Updated Sep 27, 2026 Lime Brand Hybrid
Prerolls
See all carriers Gushers
5pc · 0.6g $30.95
$6.19/piece Updated Sep 28, 2026 Lime
5 Pack
See all carriers Gushers
5pc · 5g $39
$7.80/piece Updated Sep 28, 2026 Sherbinskis Indica
Infused Preroll Pack
See all carriers Gushers
5pc $40
$8/piece Updated Sep 27, 2026 Sluggers Hybrid
Prerolls
See all carriers Gushers
0.7g $50
$50/piece Updated Sep 28, 2026 Sluggers Hybrid
Infused