Home / San Francisco / Biscotti Biscotti ranges $8.25–$110 across 25 dispensaries in San Francisco, cheapest $8.25 at Mstma Inc., as of Sep 19, 2026.
Updated Sep 19, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 25
in San Francisco
Products 119
in stock
Price range $8–$140
in San Francisco
All119 Flower38 Pre-Rolls41 Cartridges40 Flower See all carriers Biscotti
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 16, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Galaxy Indica
Buds
See all carriers Biscotti
7g $35 $26.25 Sale
$3.75/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
Also at 6 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $35 Visit shop: Biscotti at Positive Vibe ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Biscotti at Kmbm, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Biscotti at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Biscotti
7g $29
$4.14/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
7g $30
$4.29/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $50 $30 Sale
$8.57/g Updated Sep 25, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
7g $34.99
$5/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Indoor Flowers
See all carriers Biscotti
$50 $37.50 Sale
$10.71/g Updated Sep 25, 2026 Connected Indica
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
$42
$12/g Updated Sep 25, 2026 Traditional
See all carriers Biscotti
3.5g $42
$12/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $60 $42 Sale
$12/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 16, 2026 LAX PACKS Biscotti Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $46
$13.14/g Updated Sep 25, 2026 LAX PACKS
See all carriers Biscotti
3.5g $46
$13.14/g Updated Sep 23, 2026 LAX PACKS
See all carriers Biscotti
3.5g $47
$13.43/g Updated Sep 25, 2026 Wood Wide Indica
See all carriers Biscotti
3.5g $48
$13.71/g Updated Sep 23, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
3.5g $48
$13.71/g Updated Sep 25, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
3.5g $49.50
$14.14/g Updated Sep 17, 2026 MAVEN - PINEAPPLE Indica
See all carriers Biscotti
14g $126 $88.20 Sale
$6.30/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
10g $110
$11/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $11.50
$11.50/piece Updated Sep 25, 2026 Bangers
Infused Preroll
See all carriers Biscotti
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 5 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $16 Visit shop: Biscotti at Positive Vibe ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Biscotti at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Biscotti
1.3g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
$15
$15/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/piece Updated Sep 18, 2026 Traditional Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
2g $30 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 5g $32.50 $22.75 Sale
$4.55/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 4 other stores Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Biscotti at Skyline Yarok, LLC - Daly City → United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ See all carriers Biscotti
5g $24
$24/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 6 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $28 Visit shop: Biscotti at Positive Vibe ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Biscotti at Kmbm, Inc. → United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ Mstma Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Biscotti at Mstma Inc. ↗ See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $24.99
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $25
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Biscotti
5pc · 0.5g $29.95
$5.99/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $30
$6/piece Updated Sep 25, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$37
$37/piece Updated Sep 18, 2026 Evidence Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Biscotti
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores Sba Wellness LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $11.04 Visit shop: Biscotti at Sba Wellness LLC [Equity Retailer] ↗ Positive Vibe· Sep 16, 2026 $13 Visit shop: Biscotti at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Biscotti at Kmbm, Inc. → See all carriers Biscotti
1g $12.50
$12.50/g Updated Sep 24, 2026 BOUTIQ Indica
Vaporizer
See all carriers Biscotti
1g $13.99
$13.99/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Biscotti
disposable $16
$32/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
5g $16
$3.20/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 7 other stores 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $20.99 Visit shop: Biscotti at 899 Columbus LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Biscotti at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: Biscotti at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ Mstma Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Biscotti at Mstma Inc. ↗ See all carriers Biscotti
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores Mstma Inc.· Sep 17, 2026 $21.70 Visit shop: Biscotti at Mstma Inc. ↗ Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: Biscotti at Positive Vibe ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Biscotti at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Biscotti at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Biscotti at United 415, Inc. → Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Biscotti at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Biscotti
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Biscotti
$23
$23/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Pod System
See all carriers Biscotti
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers Biscotti
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$26.95
$26.95/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy