Home / Alameda County / Biscotti Biscotti ranges $6–$140 across 20 dispensaries in Alameda County, cheapest $6 at Flor East Bay, LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 20
in Alameda County
Products 70
in stock
Price range $6–$157
in Alameda County
All70 Flower23 Pre-Rolls23 Cartridges23 Concentrates1 Flower See all carriers Biscotti
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
5g $40.05 $20.03 Sale
$4.01/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
5g $40.05 $20.03 Sale
$4.01/g Updated Sep 17, 2026 FLASH - Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
3.5g $59.98 $29.99 Sale
$8.57/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
7g $42.05 $35.74 Sale
$5.11/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Biscotti
7g $37
$5.29/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Biscotti
3.5g $50 $37.50 Sale
$10.71/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
$38
$5.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
3.5g $55 $44 Sale
$12.57/g Updated Sep 17, 2026 Green Boyz Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$45
$12.86/g Updated Sep 28, 2026 Connected Hybrid
Pre-Pack Flowers
See all carriers Biscotti
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 17, 2026 LAX PACKS Biscotti Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$77
$11/g Updated Sep 28, 2026 LAX Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
$120
$12/g Updated Sep 28, 2026 Connected Indica
Flowers Pre-Pack
See all carriers Biscotti
28g $135
$4.82/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Biscotti
10g $140
$14/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
1g $6
$6/piece Updated Sep 26, 2026 DIME BAG Indica
See all carriers Biscotti
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Hybrid
See all carriers Biscotti
$18
$18/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Hybrid
Flower
See all carriers Biscotti
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 5g $30 $24.90 Sale
$4.98/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5g $29 $24.94 Sale
$24.94/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
0.5g $43 $25.80 Sale
$25.80/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
4pc · 0.75g $40 $28 Sale
$7/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $49
$9.80/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Indica
Flower
Cartridges See all carriers Biscotti
1g $20 $9 Sale
$9/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
See all carriers Biscotti
$18 $12.60 Sale
$25.20/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
5g $14
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $21.05 $14.74 Sale
$14.74/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
1g $20 $15 Sale
$15/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Biscotti
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
510 Thread
See all carriers Biscotti
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
5g $17
$3.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
1g $32 $22.40 Sale
$22.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Indica
All-In-One
See all carriers Biscotti
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Concentrates See all carriers Biscotti
$12
$12/g Updated Sep 28, 2026 EVERYDAY CANNABIS CO Indica
Sugar