Home / Contra Costa County / Biscotti Biscotti ranges $8.96–$155 across 23 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $8.96 at Authentic Concord LLC, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 23
in Contra Costa County
Products 112
in stock
Price range $9–$155
in Contra Costa County
All112 Flower39 Pre-Rolls33 Cartridges39 Concentrates1 Flower See all carriers Biscotti
$8.96
$2.56/g Updated Sep 25, 2026 POPPYS Indica
Sungrown Smalls
See all carriers Biscotti
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 18, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$33.63 $25.22 Sale
$7.21/g Updated Sep 26, 2026 LAX PACKS Indica
Indoor
See all carriers Biscotti
3.5g $45 $27 Sale
$7.71/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$27.65
$3.95/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
40's Mylar
See all carriers Biscotti
7g $35
$5/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Biscotti
$37.37
$10.68/g Updated Sep 25, 2026 Connected Indica
Indoor
See all carriers Biscotti
$38
$10.86/g Updated Sep 26, 2026 See all carriers Biscotti
$40
$11.43/g Updated Sep 26, 2026 See all carriers Biscotti
$40.50
$11.57/g Updated Sep 26, 2026 Connected Indica
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 17, 2026 LAX PACKS Biscotti Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$50
$14.29/g Updated Sep 26, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
14g $88
$6.29/g Updated Sep 16, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
10g $92
$9.20/g Updated Sep 16, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
14g $92
$6.57/g Updated Sep 17, 2026 Bosky Genetics Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
$155
$11.07/g Updated Sep 26, 2026 Connected Hybrid
Pre-Pack Smalls
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
1g $15.05 $9.03 Sale
$9.03/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
$9.71
$9.71/piece Updated Sep 25, 2026 Connected Indica
Indoor Single
See all carriers Biscotti
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
40's Single
See all carriers Biscotti
$12
$12/piece Updated Sep 26, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 5g $20
$4/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5g $24
$24/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
7g $48
$48/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Biscotti
5g $12
$2.40/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$12
$24/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
5g $12
$2.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
5g $13
$2.60/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $16 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Allswell
See all carriers Biscotti
1g $24.05 $14.43 Sale
$14.43/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 9 other stores Embarc Martinez LLC· Sep 17, 2026 $14.43 Visit shop: Biscotti at Embarc Martinez LLC ↗ Flavors of Antioch· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Biscotti at Flavors of Antioch ↗ Flavors Of Antioch, LLC· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Biscotti at Flavors Of Antioch, LLC ↗ NUG· Sep 18, 2026 $21.60 Visit shop: Biscotti at NUG ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Biscotti at Off the Charts ↗ AUTHENTIC EL CERRITO LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Biscotti at AUTHENTIC EL CERRITO LLC ↗ Otc Antioch LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Biscotti at Otc Antioch LLC ↗ Authentic El Cerrito LLC· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Biscotti at Authentic El Cerrito LLC ↗ One Plant Antioch· Sep 18, 2026 $24 Visit shop: Biscotti at One Plant Antioch ↗ See all carriers Biscotti
$16
$16/g Updated Sep 26, 2026 Allswell Indica
510 Thread
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Sep 26, 2026 Gelato Indica
See all carriers Biscotti
1g $21
$21/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$23
$23/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$26
$26/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Biscotti
1g $56 $33.60 Sale
$33.60/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co