Home / Solano County / Biscotti Biscotti ranges $5.96–$115 across 19 dispensaries in Solano County, cheapest $5.96 at Vallejo Relief Center, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 19
in Solano County
Products 106
in stock
Price range $6–$115
in Solano County
All106 Flower27 Pre-Rolls30 Cartridges45 Concentrates4 Flower See all carriers Biscotti
$8.96
$2.56/g Updated Sep 27, 2026 POPPYS Indica
Sungrown Smalls
See all carriers Biscotti
$12.66
$3.62/g Updated Sep 27, 2026 Shooters Indica
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
$33.63 $25.22 Sale
$7.21/g Updated Sep 27, 2026 LAX PACKS Indica
Indoor
See all carriers Biscotti
$26.07
$3.72/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
$27.65
$3.95/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
40's Mylar
See all carriers Biscotti
7g $32.95
$4.71/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Biscotti
7g $32.95
$4.71/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Flowers
See all carriers Biscotti
$37.37
$10.68/g Updated Sep 27, 2026 Connected Indica
Indoor
See all carriers Biscotti
3.5g $42.90
$12.26/g Updated Sep 17, 2026 LAX PACKS Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$44.75
$12.79/g Updated Sep 27, 2026 Connected Indica
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
$44.75
$12.79/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 17, 2026 LAX PACKS Biscotti Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $48
$13.71/g Updated Sep 16, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $49.30
$14.09/g Updated Sep 28, 2026 Connected
Flowers
See all carriers Biscotti
3.5g $49.30
$14.09/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $70
$20/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
$99.99
$10/g Updated Sep 28, 2026 Connected
Flowers
See all carriers Biscotti
10g $115
$11.50/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
$5.96
$5.96/piece Updated Sep 28, 2026 DIME BAG
Preroll Flower
See all carriers Biscotti
$9.71 $6.50 Sale
$6.50/piece Updated Sep 27, 2026 Connected Indica
Indoor Single
See all carriers Biscotti
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
40's Single
See all carriers Biscotti
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
$17
$17/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Hybrid
Flower
See all carriers Biscotti
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 5g $28.60 $21.45 Sale
$4.29/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5g $28 $24.92 Sale
$24.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Biscotti
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
$46
$46/piece Updated Sep 16, 2026 Evidence Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Biscotti
5g $14.30 $10.73 Sale
$2.15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $21.05 $14.74 Sale
$14.74/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Dank Vapes Hybrid
510 Thread
See all carriers Biscotti
1g $30 $15 Sale
$15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
0.5g $15.40
$30.80/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$15.63
$15.63/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Biscotti
5g $16
$3.20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
510 Thread
See all carriers Biscotti
5g $16
$3.20/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$20.76
$20.76/g Updated Sep 27, 2026 Gelato
All-In-One
See all carriers Biscotti
$22.33
$22.33/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez
See all carriers Biscotti
$25.95
$25.95/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Canna
See all carriers Biscotti
1g $26
$26/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Biscotti
1g $27
$27/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Indica
See all carriers Biscotti
$35
$35/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy