Home / San Francisco / White Widow White Widow ranges $5–$75 across 30 dispensaries in San Francisco, cheapest $5 at Reese Dreams LLC [Equity Retailer], as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does White Widow cost in other regions?→ happy uplifted relaxed creative euphoric White Widow is a balanced hybrid bred by Green House Seeds in the Netherlands in the mid-1990s, crossing a Brazilian sativa with a South Indian indica landrace. The cultivar is one of the most-famous European hybrids of all time and helped establish the broader 1990s Dutch-coffeeshop aesthetic that influenced cannabis culture worldwide. Flowers display heavy white trichome coverage — the source of the cultivar's name — and carry a classic earthy, pine, and woody aroma layered over mild sweetness. Effects are balanced: cerebral mood elevation paired with mild body relaxation, neither dimension dominating. THC tests commonly land in the 18-25% range. White Widow remains stocked across California legal markets as a heritage European hybrid.
Dispensaries 30
in San Francisco
Products 65
in stock
Price range $5–$75
in San Francisco
All65 Flower6 Pre-Rolls17 Cartridges35 Concentrates7 Flower See all carriers White Widow
7g $19.99
$2.86/g Updated Sep 29, 2026 Henry's Original Hybrid
Sun Grown / Mix Light Flowers
See all carriers White Widow
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers White Widow
0.6g $25
$41.67/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds Indica
Infused Flower Infused
See all carriers White Widow
7g $28
$4/g Updated Sep 29, 2026 Henry's Original Hybrid
Smalls
See all carriers White Widow
3.5g $37.99
$10.85/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off Indica
Smalls
See all carriers White Widow
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers White Widow
1g $5
$5/piece Updated Sep 29, 2026 Cizi Hybrid
See all carriers White Widow
1g $5
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers White Widow
$5
$5/piece Updated Sep 29, 2026 Gelato
See all carriers White Widow
$8 $5.60 Sale
$5.60/piece Updated Sep 30, 2026 Henry's Original Hybrid
See all carriers White Widow
$10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Tutti Hybrid
Infused Single
See all carriers White Widow
1g $8
$8/piece Updated Sep 29, 2026 Gelato Canna Co. Hybrid
See all carriers White Widow
1g $8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Canna Co. Hybrid
Prerolls
See all carriers White Widow
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti Hybrid
Prerolls
See all carriers White Widow
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers White Widow
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti Hybrid
See all carriers White Widow
$12.81
$12.81/piece Updated Sep 29, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers White Widow
$12.95
$12.95/piece Updated Sep 29, 2026 (1) HENRY'S ORIGINAL Hybrid
Flower
See all carriers White Widow
1.2g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers White Widow
0.6g $28
$28/piece Updated Sep 29, 2026 Muha Meds Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers White Widow
0.5g $12.50
$25/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
$13.61
$13.61/g Updated Sep 29, 2026 EUREKA Hybrid
See all carriers White Widow
1g $14
$14/g Updated Sep 16, 2026 Side Hustle Hybrid
See all carriers White Widow
1g $16
$16/g Updated Sep 29, 2026 Side Hustle Hybrid
See all carriers White Widow
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Big Chief
See all carriers White Widow
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $25 Visit shop: White Widow at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: White Widow at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $26 See this shop: White Widow at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: White Widow at Bcok, Inc. ↗ 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $27.99 Visit shop: White Widow at 899 Columbus LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: White Widow at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers White Widow
1g $19.33
$19.33/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers White Widow
1g $39.99 $19.99 Sale
$19.99/g Updated Sep 29, 2026 turn
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Sep 29, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Sep 29, 2026 Big Chief
See all carriers White Widow
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
1g $23.01
$23.01/g Updated Sep 17, 2026 Whoa
See all carriers White Widow
1g $23.50
$23.50/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
$26
$26/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers White Widow
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers White Widow
1.25g $37.62
$30.10/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers White Widow
1g $62 $43.40 Sale
$43.40/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers White Widow
1g $52 $47 Sale
$47/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers White Widow
$50
$50/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters
See all carriers White Widow
1g $57
$57/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Cartridges
See all carriers White Widow
1g $75
$75/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters