Home / Sonoma County / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $4.80–$41 across 29 dispensaries in Sonoma County, cheapest $4.80 at PHENOTOPIA, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 29
in Sonoma County
Products 128
in stock
Price range $5–$50
in Sonoma County
All128 Flower15 Pre-Rolls34 Cartridges62 Concentrates3 Edibles14 Flower See all carriers Gelato
7g $38 $22.80 Sale
$3.26/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
3.5g $23.02
$6.58/g Updated Sep 18, 2026 Mohave Cannabis Co. Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $30
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 The Pairist Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
7g $32
$4.57/g Updated Sep 29, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused Flower
See all carriers Gelato
7g $34
$4.86/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
Infused
See all carriers Gelato
3.5g $38
$10.86/g Updated Sep 29, 2026 Originals
See all carriers Gelato
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Mendocino Natural Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $41
$11.71/g Updated Sep 17, 2026 Hotbox Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Gelato
1g $8 $4.80 Sale
$4.80/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $12 $7.20 Sale
$7.20/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $8
$8/piece Updated Sep 29, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $14.99 $8.99 Sale
$8.99/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $9
$9/piece Updated Sep 18, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $12.95 $9.06 Sale
$9.06/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $20 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $13
$13/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $22 $13.20 Sale
$2.64/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $28.50 $14.25 Sale
$14.25/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $24 $14.40 Sale
$2.88/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $26 $15.60 Sale
$3.12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1.5g $16
$16/piece Updated Sep 18, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
7pc · 0.5g $25
$3.57/piece Updated Sep 17, 2026 Smoakland Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
0.5g $40 $28 Sale
$28/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Hybrid
See all carriers Gelato
12pc · 3g $39.99 $29.99 Sale
$2.50/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $33
$6.60/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
4pc · 0.5g $36
$9/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Gelato
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$14 $8.40 Sale
$8.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
5g $14.99 $10.49 Sale
$2.10/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$13
$26/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $24.50 $14.70 Sale
$14.70/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $16
$16/g Updated Sep 29, 2026 Dank Vapes Hybrid
See all carriers Gelato
1g $27 $16.20 Sale
$16.20/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Dank Vapes Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers Gelato
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $18
$18/g Updated Sep 29, 2026 Midsfactory Hybrid
See all carriers Gelato
1g $25.99 $18.19 Sale
$18.19/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 29, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers Gelato
$20.29
$20.29/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $28.99 $20.29 Sale
$20.29/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $35 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $36.99 $22.19 Sale
$22.19/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
1g $23
$23/g Updated Sep 29, 2026 Solful Daily Green Hybrid
See all carriers Gelato
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $23
$23/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $24
$24/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Gelato
$24.49
$24.49/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
$27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $28
$28/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$30
$24/g Updated Sep 30, 2026 Sauce Hybrid
See all carriers Gelato
1g $40 $32 Sale
$32/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 30, 2026 Jetty Hybrid
See all carriers Gelato
1g $40
$40/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$41
$41/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
510 Thread
Concentrates See all carriers Gelato
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 29, 2026 SunSmoke
Live Resins Live_resin
See all carriers Gelato
1.2g $21.99
$18.33/g Updated Sep 17, 2026 ALMORA
Badder
Edibles See all carriers Gelato
10mg · 10pk $20 $14 Sale
$1.40/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm
See all carriers Gelato
1000mg · 10pk $40
$0.04/mg Updated Sep 29, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid