Home / Sonoma County / Green Crack Green Crack ranges $2.50–$52 across 29 dispensaries in Sonoma County, cheapest $2.50 at The Cake House, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 29
in Sonoma County
Products 107
in stock
Price range $3–$52
in Sonoma County
All107 Flower6 Pre-Rolls25 Cartridges56 Concentrates11 Edibles9 Flower See all carriers Green Crack
14g $20
$1.43/g Updated Sep 28, 2026 Sun Roots Farm Sativa
Ground Flower
See all carriers Green Crack
$50
$14.29/g Updated Sep 16, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Green Crack
1g $2.50
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Green Crack
1g $5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Sativa
See all carriers Green Crack
1g $15 $11 Sale
$11/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
1g $20 $15.60 Sale
$15.60/piece Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
$17
$17/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $18.75
$3.75/piece Updated Sep 16, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
0.5g $32 $19.20 Sale
$19.20/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
14pc · 7g $52
$3.71/piece Updated Sep 28, 2026 ALMORA Sativa
Flower
Cartridges See all carriers Green Crack
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$16 $9.60 Sale
$9.60/g Updated Sep 17, 2026 DAZE OFF GREEN
See all carriers Green Crack
1g $10
$10/g Updated Sep 16, 2026 Chico Verde
See all carriers Green Crack
1g $16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds Sativa
See all carriers Green Crack
1g $11.51
$11.51/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
See all carriers Green Crack
1g $16 $12.48 Sale
$12.48/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Green Crack
$14
$14/g Updated Sep 28, 2026 Propane Sativa
510 Thread
See all carriers Green Crack
1g $14.25
$14.25/g Updated Sep 16, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
1g $25 $15 Sale
$15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $27 $16.20 Sale
$16.20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $22 $17.16 Sale
$17.16/g Updated Sep 16, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
1g $37 $18.50 Sale
$18.50/g Updated Sep 16, 2026 Turn -
See all carriers Green Crack
1g $29 $20.30 Sale
$20.30/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Green Crack
1g $22
$22/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Green Crack
1g $29 $22.62 Sale
$22.62/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$24.49
$24.49/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $27
$27/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $30
$30/g Updated Sep 18, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
$31
$31/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $60 $46.80 Sale
$46.80/g Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Green Crack
$17.99 $10.79 Sale
$10.79/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Green Crack
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
Shatter
See all carriers Green Crack
1g $18 $12.60 Sale
$12.60/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Live Resins Live_resin
See all carriers Green Crack
$19
$19/g Updated Sep 28, 2026 NUG Sativa
Live Resin Badder
See all carriers Green Crack
$23
$23/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Green Crack
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Sativa
Edibles See all carriers Green Crack
10mg · 10pk $16 $11.20 Sale
$1.12/mg Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
20mg · 5pk $18 $12.60 Sale
$0.63/mg Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack /
100mg · 5pk $20
$0.20/mg Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa