Home / Sonoma County / OG Kush OG Kush ranges $4.20–$60 across 30 dispensaries in Sonoma County, cheapest $4.20 at The Cake House, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 30
in Sonoma County
Products 134
in stock
Price range $4–$60
in Sonoma County
All134 Flower18 Pre-Rolls17 Cartridges88 Concentrates10 Edibles1 Flower See all carriers OG Kush
1g $10
$10/g Updated Sep 16, 2026 Reserve OG Indica
Buds
See all carriers OG Kush
1g $17
$17/g Updated Sep 18, 2026 Hotbox Indica
Buds
See all carriers OG Kush
$21
$6/g Updated Sep 28, 2026 Humboldt Growers Network Indica
See all carriers OG Kush
$32 $23 Sale
$6.57/g Updated Sep 18, 2026 Pearl Pharma Indica
Buds
See all carriers OG Kush
7g $69 $34.50 Sale
$4.93/g Updated Sep 16, 2026 LAX Indica
See all carriers OG Kush
7g $36
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 SATTVA Cannabis Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 17, 2026 State Flower Cannabis Indica
Buds
See all carriers OG Kush
14g $38.38
$2.74/g Updated Sep 18, 2026 Casa Flor Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
14g $40
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Hybrid
See all carriers OG Kush
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
7g $55.99
$8/g Updated Sep 18, 2026 Nameless Genetics Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
$60
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Munchies Hybrid
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
1g $6 $4.20 Sale
$4.20/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
$12 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1.3g $17 $11.90 Sale
$11.90/piece Updated Sep 28, 2026 KGB Reserve Indica
Infused
See all carriers OG Kush
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 0.5g $12.95
$2.59/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
3pc · 0.5g $28 $14 Sale
$4.67/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Indica
Infused
See all carriers OG Kush
0.5g $28 $16.80 Sale
$16.80/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter
Infused
See all carriers OG Kush
5pc $25 $19.50 Sale
$3.90/piece Updated Sep 16, 2026 Galaxy Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
14pc · 0.5g $27.95
$2/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
Cartridges See all carriers OG Kush
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
5g $14 $8.40 Sale
$1.68/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $19 $9.50 Sale
$9.50/g Updated Sep 16, 2026 Big Chief
See all carriers OG Kush
1g $19 $9.50 Sale
$9.50/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief Indica
See all carriers OG Kush
1g $11.25
$11.25/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
$13
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $18 $14.04 Sale
$14.04/g Updated Sep 16, 2026 Midsfactory
See all carriers OG Kush
1g $24.50 $14.70 Sale
$14.70/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $15
$15/g Updated Sep 26, 2026 NUG Indica
See all carriers OG Kush
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
1g $20 $15.60 Sale
$15.60/g Updated Sep 16, 2026 dompen
See all carriers OG Kush
1g $20 $15.60 Sale
$15.60/g Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off
See all carriers OG Kush
1.25g $32 $16 Sale
$12.80/g Updated Sep 16, 2026 Vior Extracts
See all carriers OG Kush
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1g $18
$18/g Updated Sep 28, 2026 Midsfactory
See all carriers OG Kush
1g $24 $18.72 Sale
$18.72/g Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb
See all carriers OG Kush
1g $24 $18.72 Sale
$18.72/g Updated Sep 16, 2026 Potters
See all carriers OG Kush
1.25g $26.99 $18.89 Sale
$15.11/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
1g $23.99 $19.19 Sale
$19.19/g Updated Sep 18, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers OG Kush
1g $32 $19.20 Sale
$19.20/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers OG Kush
1g $20
$20/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 dompen Hybrid
See all carriers OG Kush
$20.29
$20.29/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 NUG Indica
Live Resin
See all carriers OG Kush
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 16, 2026 Muha Meds
See all carriers OG Kush
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds Indica
See all carriers OG Kush
1g $28 $21.84 Sale
$21.84/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers OG Kush
1g $29 $22.62 Sale
$22.62/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $23
$23/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $32 $23 Sale
$23/g Updated Sep 18, 2026 Oakfruitland (OFL)
See all carriers OG Kush
1g $30 $23.40 Sale
$23.40/g Updated Sep 16, 2026 dompen
See all carriers OG Kush
1g $26
$26/g Updated Sep 16, 2026 Gelato
See all carriers OG Kush
1g $27
$27/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
See all carriers OG Kush
$27
$27/g Updated Sep 28, 2026 dompen Hybrid
510 Thread
See all carriers OG Kush
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers OG Kush
1g $36.99 $29.59 Sale
$29.59/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers OG Kush
1g $40 $31.20 Sale
$31.20/g Updated Sep 16, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Galaxy
See all carriers OG Kush
1g $32
$32/g Updated Sep 16, 2026 Galaxy
See all carriers OG Kush
2g $42 $32.76 Sale
$16.38/g Updated Sep 16, 2026 Dime Industries
See all carriers OG Kush
$33
$33/g Updated Sep 29, 2026 dompen Hybrid
All-In-One
See all carriers OG Kush
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
$44
$44/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds
All-In-One
See all carriers OG Kush
$46.06
$46.06/g Updated Sep 18, 2026 Luigi
Concentrates See all carriers OG Kush
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Live Resins Live_resin
See all carriers OG Kush
$20 $16 Sale
$16/g Updated Sep 17, 2026 Nasha
Ice Water Hash
See all carriers OG Kush
1g $22 $17.16 Sale
$17.16/g Updated Sep 16, 2026 Errl Hill
Concentrates
See all carriers OG Kush
1g $18
$18/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
Badder
See all carriers OG Kush
1g $26 $18.20 Sale
$18.20/g Updated Sep 28, 2026 Errl Hill Hybrid
Live Resins Live_resin
See all carriers OG Kush
1g $25 $18.75 Sale
$18.75/g Updated Sep 28, 2026 Mendocino Natural Farms Indica
Hash
Edibles See all carriers OG Kush
1000mg · 20pk $40
$0.04/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Indica