Home / Contra Costa County / Green Crack Green Crack ranges $4–$90 across 25 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $4 at Hilltop Community Partners, LLC, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 25
in Contra Costa County
Products 121
in stock
Price range $4–$90
in Contra Costa County
All121 Flower9 Pre-Rolls13 Cartridges76 Concentrates8 Edibles15 Flower See all carriers Green Crack
3.5g $47.50 $23.75 Sale
$6.79/g Updated Sep 28, 2026 Originals Sativa
See all carriers Green Crack
$30.80
$8.80/g Updated Sep 28, 2026 Originals
See all carriers Green Crack
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Green Crack
$46
$13.14/g Updated Sep 16, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Green Crack
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Pre-Roll Single
See all carriers Green Crack
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Green Crack
1g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
0.5g $22
$22/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Sativa
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $30.10
$6.02/piece Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $45 $31.50 Sale
$6.30/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 2.85g $45
$9/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $51
$10.20/piece Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Green Crack
1g $14 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
See all carriers Green Crack
$11.21
$22.42/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd
See all carriers Green Crack
$12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Propane
See all carriers Green Crack
5g $18 $12.60 Sale
$2.52/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $25.75 $12.87 Sale
$12.87/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $13
$13/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
$13.50
$13.50/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $27 $13.50 Sale
$13.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 10 other stores Embarc Martinez· Sep 17, 2026 $19.63 Visit shop: Green Crack at Embarc Martinez ↗ Embarc Martinez LLC· Sep 17, 2026 $19.63 Visit shop: Green Crack at Embarc Martinez LLC ↗ Flavors of Antioch· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Green Crack at Flavors of Antioch ↗ Flavors Of Antioch, LLC· Sep 16, 2026 $21 Visit shop: Green Crack at Flavors Of Antioch, LLC ↗ NUG· Sep 18, 2026 $23.40 Visit shop: Green Crack at NUG ↗ Otc Antioch LLC· Sep 18, 2026 $24 Visit shop: Green Crack at Otc Antioch LLC ↗ Authentic El Cerrito LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Green Crack at Authentic El Cerrito LLC ↗ AUTHENTIC EL CERRITO LLC· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Green Crack at AUTHENTIC EL CERRITO LLC ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Green Crack at Off the Charts ↗ One Plant Antioch· Sep 18, 2026 $26.25 Visit shop: Green Crack at One Plant Antioch ↗ See all carriers Green Crack
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Cabo
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
$16.91
$16.91/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
Thc
See all carriers Green Crack
$18.69
$18.69/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
Thc Aio
See all carriers Green Crack
$19
$38/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$19.43
$19.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd Aio
See all carriers Green Crack
$19.43
$19.43/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd
See all carriers Green Crack
0.5g $30.05 $19.53 Sale
$39.06/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Green Crack
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Green Crack
$20.92
$20.92/g Updated Sep 29, 2026 The Plant Sativa
Live Resin
See all carriers Green Crack
1000mg $22
$22/g Updated Sep 18, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
1000mg $23
$23/g Updated Sep 16, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $29
$29/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $29
$29/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
$30.75
$30.75/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $33
$33/g Updated Sep 17, 2026 PURE VAPE Sativa
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Green Crack
1g $60.05
$60.05/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
$76
$76/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
510 Thread
See all carriers Green Crack /
$90
$90/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
510 Thread
Edibles See all carriers Green Crack
10mg · 10pk $20.05 $14.04 Sale
$1.40/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
20mg · 5pk $24.05 $16.84 Sale
$0.84/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
100mg · 5pk $19.60
$0.20/mg Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters
Edible
See all carriers Green Crack
100mg · 5pk $25
$0.25/mg Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa