Home / Solano County / Green Crack Green Crack ranges $11.21–$63.04 across 19 dispensaries in Solano County, cheapest $11.21 at Releaf Alternative Inc., as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 19
in Solano County
Products 92
in stock
Price range $11–$90
in Solano County
All92 Flower9 Pre-Rolls6 Cartridges62 Concentrates7 Edibles8 Flower See all carriers Green Crack
3.5g $33 $19.80 Sale
$5.66/g Updated Sep 17, 2026 Duffy$ Indica
See all carriers Green Crack
$23
$1.64/g Updated Sep 28, 2026 Box Lunch Sativa
Pre-Ground
See all carriers Green Crack
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Mr. Zips Sativa
See all carriers Green Crack
3.5g $42.30
$12.09/g Updated Sep 28, 2026 Originals Sativa
Flowers
See all carriers Green Crack
3.5g $42.30
$12.09/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
Buds
See all carriers Green Crack
28g $90.05 $63.04 Sale
$2.25/g Updated Sep 17, 2026 Mr. Zips Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Green Crack
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
1g $17 $15.30 Sale
$15.30/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
$17
$17/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
14pc · 7g $24
$1.71/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $45 $40.50 Sale
$8.10/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 2.85g $45
$9/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
Cartridges See all carriers Green Crack
$11.21
$22.42/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd
See all carriers Green Crack
5g $14
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$14.30
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $28.05 $16.83 Sale
$16.83/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $18
$18/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Sativa
See all carriers Green Crack
1g $20 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 Cabo
See all carriers Green Crack
$18.69
$18.69/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
Thc Aio
See all carriers Green Crack
$19
$38/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$19.43
$19.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd
See all carriers Green Crack
$19.43
$19.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd Aio
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $34 $20.40 Sale
$20.40/g Updated Sep 17, 2026 Surplus Cartridge Co.
See all carriers Green Crack
$20.92
$20.92/g Updated Sep 28, 2026 The Plant Sativa
Live Resin
See all carriers Green Crack
1000mg $21
$21/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds Sativa
510 Thread
See all carriers Green Crack
1g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1000mg $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
1g $25.50
$25.50/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Sativa
See all carriers Green Crack
1g $25.50
$25.50/g Updated Sep 17, 2026 Home Grown Sativa
See all carriers Green Crack
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$26.10
$26.10/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $27.50
$27.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $29.70
$29.70/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $31
$31/g Updated Sep 16, 2026 PURE VAPE
See all carriers Green Crack
1g $31
$31/g Updated Sep 16, 2026 AmeriCanna
See all carriers Green Crack
$31
$31/g Updated Sep 28, 2026 PURE VAPE
See all carriers Green Crack
$45.05 $31.53 Sale
$31.53/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Green Crack
1g $32.70
$32.70/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Sativa
See all carriers Green Crack
1g $32.70
$32.70/g Updated Sep 17, 2026 Home Grown Sativa
See all carriers Green Crack
1g $32.70
$32.70/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$33
$33/g Updated Sep 28, 2026 Surplus
See all carriers Green Crack
1g $45 $33.75 Sale
$33.75/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Green Crack
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
1g $43
$43/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $60.05
$60.05/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
Edibles See all carriers Green Crack
10mg · 10pk $20.05 $14.04 Sale
$1.40/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
20mg · 5pk $24.05 $16.84 Sale
$0.84/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
150mg · 1pk $20
$0.13/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters