Home / Contra Costa County / Ice Cream Cake Ice Cream Cake ranges $5–$69.60 across 22 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $5 at Bakery Antioch I, LLC, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does Ice Cream Cake cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Ice Cream Cake is an indica-leaning hybrid bred by Seed Junky Genetics, crossing Wedding Cake with Gelato 33. Released around 2018, the cultivar represents one of the cleaner expressions of the modern Cookies-line dessert pedigree — a creamy vanilla aroma backed by mild diesel undertones, with effects that skew heavily toward body sedation. THC tests routinely land in the 25-30% range, placing Ice Cream Cake firmly within the premium "exotic" tier on dispensary menus. The cultivar is one of the most-cloned high-THC indicas in California legal markets and a foundational parent for many subsequent dessert-pedigree hybrids that emerged in the late 2010s.
Dispensaries 22
in Contra Costa County
Products 43
in stock
Price range $5–$70
in Contra Costa County
All43 Flower8 Pre-Rolls10 Cartridges6 Concentrates5 Edibles14 Flower See all carriers Ice Cream Cake
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 KUDA Indica
See all carriers Ice Cream Cake
3.5g $22 $15.40 Sale
$4.40/g Updated Sep 18, 2026 Glass House Farms Indica
Buds
See all carriers Ice Cream Cake
3.5g $24 $21.60 Sale
$6.17/g Updated Sep 18, 2026 Revelry Herb Co Indica
Buds
See all carriers Ice Cream Cake
$22
$6.29/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Indica
Pre-Pack
See all carriers Ice Cream Cake
$24
$3.43/g Updated Sep 28, 2026 See all carriers Ice Cream Cake
14g $40
$2.86/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Ice Cream Cake
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 18, 2026 Snowtill Indica
Buds
See all carriers Ice Cream Cake
14g $87 $69.60 Sale
$4.97/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Indica
Infused Flower Infused
Pre-Rolls See all carriers Ice Cream Cake
1g $5
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Ice Cream Cake
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti
See all carriers Ice Cream Cake
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Himalaya Hybrid
Infused
See all carriers Ice Cream Cake
6pc · 0.6g $41 $28.70 Sale
$4.78/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Ice Cream Cake
5pc · 3.5g $37
$7.40/piece Updated Sep 28, 2026 Evidence
Preroll
See all carriers Ice Cream Cake
12pc · 3g $45
$3.75/piece Updated Sep 28, 2026 SELFiES Indica
Infused Pre-Roll
Cartridges See all carriers Ice Cream Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy
See all carriers Ice Cream Cake
1g $27 $16.20 Sale
$16.20/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Ice Cream Cake
$27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Connected Indica
510 Thread
Concentrates See all carriers Ice Cream Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Galaxy
Crumble
See all carriers Ice Cream Cake
1g $17
$17/g Updated Sep 18, 2026 Tutti
Concentrates
See all carriers Ice Cream Cake
1g $37 $25.90 Sale
$25.90/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Indica
Rick Simpson Oil (rso)
See all carriers Ice Cream Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Cold Cure Badder
Edibles See all carriers Ice Cream Cake
10mg · 10pk $12
$1.20/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm
See all carriers Ice Cream Cake
25mg · 4pk $22.05 $15.43 Sale
$0.62/mg Updated Sep 17, 2026 KANHA