Home / Sacramento County / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $4.87–$92.70 across 20 dispensaries in Sacramento County, cheapest $4.87 at Perfect Union (Northside), as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 20
in Sacramento County
Products 121
in stock
Price range $5–$93
in Sacramento County
All121 Flower43 Pre-Rolls38 Cartridges21 Concentrates19 Flower See all carriers Wedding Cake
2g $7.50 $4.87 Sale
$2.44/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
1g $7.67
$7.67/g Updated Sep 29, 2026 High Voltage
Indoor Flowers
See all carriers Wedding Cake
1g $8
$8/g Updated Sep 18, 2026 Casa Flor Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $15 $12 Sale
$3.43/g Updated Sep 29, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
7g $15.38
$2.20/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $15.38
$4.39/g Updated Sep 17, 2026 BAGGIE BUDS Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $22.50 $15.75 Sale
$4.50/g Updated Sep 28, 2026 ALMORA Hybrid
See all carriers Wedding Cake
5g $16
$3.20/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $17.68
$2.53/g Updated Sep 16, 2026 Yada Yada Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Wedding Cake
7g $20
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Real Ones Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $23 $20.70 Sale
$2.96/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
1g $23
$23/g Updated Sep 28, 2026 STONY'S RESERVE
Indoor Flowers
See all carriers Wedding Cake
28g $25
$0.89/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $26.01
$1.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $27.50
$7.86/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $55 $27.50 Sale
$7.86/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Humboldt Hybrid
Premium
See all carriers Wedding Cake
10g $29
$2.90/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
7g $35.05
$5.01/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $36
$2.57/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $55 $38.50 Sale
$11/g Updated Sep 28, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
20g $71.54 $50.08 Sale
$2.50/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $60.05
$4.29/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $125 $62.50 Sale
$2.23/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
14g $70
$5/g Updated Sep 28, 2026 Another World Indica
See all carriers Wedding Cake
28g $76
$2.71/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
7g $86
$12.29/g Updated Sep 28, 2026 CAM Indica
See all carriers Wedding Cake
28g $103 $92.70 Sale
$3.31/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
1.2g $5
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5g $7.50 $6 Sale
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $6.15
$3.08/piece Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.75g $10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 28, 2026 CBX Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1.5g $10.41
$10.41/piece Updated Sep 17, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $16 $12.80 Sale
$12.80/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 18, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Presidential RX Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.3g $16
$16/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $20
$20/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $25 $20 Sale
$20/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $21.99
$21.99/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2g $32.52 $22.76 Sale
$22.76/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2g $32.52 $22.76 Sale
$22.76/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2.5g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc $28.61
$4.09/piece Updated Sep 17, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.5g $30
$4.29/piece Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $31
$4.43/piece Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $45 $31.50 Sale
$6.30/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.5g $45 $31.50 Sale
$31.50/piece Updated Sep 28, 2026 ALMORA Hybrid
See all carriers Wedding Cake
10pc $34.50
$3.45/piece Updated Sep 28, 2026 STONY'S RESERVE
See all carriers Wedding Cake
1.75g $35
$35/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Blunt Packs Infused
See all carriers Wedding Cake
0.7g $40
$40/piece Updated Sep 28, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $45
$9/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.5g $85
$85/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $15.38
$15.38/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Highrise
See all carriers Wedding Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers Wedding Cake
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Wedding Cake
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $25 $21.25 Sale
$21.25/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke
See all carriers Wedding Cake
1.2g $22
$18.33/g Updated Sep 18, 2026 Juiced AIO
See all carriers Wedding Cake
1g $22.30
$22.30/g Updated Sep 16, 2026 Tiny Fires Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $26.83
$26.83/g Updated Sep 29, 2026 SunSmoke
Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $40.05 $28.03 Sale
$28.03/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $35 $31.50 Sale
$31.50/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $44.59
$44.59/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Wedding Cake
1g $57 $48.45 Sale
$48.45/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $57
$57/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Concentrates See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 MELTED ROOTS -
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $11.53
$11.53/g Updated Sep 17, 2026 Everyday Dabs
Crumble
See all carriers Wedding Cake
1g $12
$12/g Updated Sep 18, 2026 Big Boy Dro
Badder
See all carriers Wedding Cake
1g $13
$13/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy
Crumble
See all carriers Wedding Cake
$18 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
$25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 28, 2026 CBX Cannabiotix
Waxes
See all carriers Wedding Cake
1g $22
$22/g Updated Sep 18, 2026 CBX: Cannabiotix
Sugar
See all carriers Wedding Cake
2g $22
$11/g Updated Sep 18, 2026 Gelato
Solvent
See all carriers Wedding Cake
1g $24
$24/g Updated Sep 18, 2026 Kaizen Extracts
Rosin
See all carriers Wedding Cake
1g $26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Live Resins Live_resin
See all carriers Wedding Cake
$30.75
$15.38/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Hybrid
Concentrates
See all carriers Wedding Cake
1g $32
$32/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
Cold Cure Badder