Home / Solano County / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $7.47–$110.05 across 22 dispensaries in Solano County, cheapest $7.47 at Releaf Alternative Inc., as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 22
in Solano County
Products 72
in stock
Price range $7–$133
in Solano County
All72 Flower22 Pre-Rolls23 Cartridges16 Concentrates10 Edibles1 Flower See all carriers Wedding Cake
$7.47
$2.13/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Mixed Light Smalls
See all carriers Wedding Cake
$11.96
$3.42/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $19
$5.43/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $38 $22.80 Sale
$3.26/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$23
$1.64/g Updated Sep 28, 2026 Box Lunch Indica
Pre-Ground
See all carriers Wedding Cake
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 ALMORA Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$29.90
$2.14/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Mixed Light Smalls
See all carriers Wedding Cake
$31.32
$8.95/g Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$41.85
$2.99/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
$52
$14.86/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
28g $103 $61.80 Sale
$2.21/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$76
$3.80/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
$77.74
$2.78/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
$103
$3.68/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $104
$3.71/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $110.05
$7.86/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
1g $11.90
$11.90/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5g $12
$12/piece Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$14.90
$14.90/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Preroll Infused
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 CBX Hybrid
Flower
See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $15
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Atoms Indica
See all carriers Wedding Cake
$16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $25.05 $17.54 Sale
$17.54/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $20
$20/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $28
$9.33/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2.5g $40 $28 Sale
$28/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2g $33 $29.70 Sale
$29.70/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
4pc · 0.75g $42 $37.80 Sale
$9.45/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc $39.60
$7.92/piece Updated Sep 28, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $45
$3.21/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
$18.62
$18.62/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
510 Thread
See all carriers Wedding Cake
1g $35 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 Highrise
See all carriers Wedding Cake
$22.33
$22.33/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
$22.33
$22.33/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Wedding Cake
1g $27
$27/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $40.05 $28.03 Sale
$28.03/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 18, 2026 LAZY BUD
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
1g $41.85
$41.85/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Concentrates See all carriers Wedding Cake
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Paper Planes Indica
Live Resin
See all carriers Wedding Cake
1g $30.05 $15.03 Sale
$15.03/g Updated Sep 18, 2026 CBX: Cannabiotix
Sugar
See all carriers Wedding Cake
$15.69
$15.69/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Live Resin Sauce
See all carriers Wedding Cake
$15.80
$15.80/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sugar
See all carriers Wedding Cake
$24 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
2g $40 $24 Sale
$12/g Updated Sep 17, 2026 Gelato
Solvent
See all carriers Wedding Cake
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Concentrate