Home / Contra Costa County / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $4–$104 across 27 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $4 at Hilltop Community Partners, LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 27
in Contra Costa County
Products 147
in stock
Price range $4–$105
in Contra Costa County
All147 Flower64 Pre-Rolls41 Cartridges28 Concentrates14 Flower See all carriers Wedding Cake
$7.47
$2.13/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Mixed Light Smalls
See all carriers Wedding Cake
$9
$2.54/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
$10
$10/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 BAGGIE BUDS
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 BAGGIE BUDS Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $11
$3.14/g Updated Sep 18, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$11.96
$3.42/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
7g $23 $16.10 Sale
$2.30/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$18
$5.14/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
14g $20
$1.43/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $21
$6/g Updated Sep 18, 2026 Autumn Brands Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $21
$0.75/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
$23
$3.29/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
14g $25
$1.79/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
$29
$2.07/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Ground
See all carriers Wedding Cake
$29.90
$2.14/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Mixed Light Smalls
See all carriers Wedding Cake
$33.60
$9.60/g Updated Sep 27, 2026 Claybourne
See all carriers Wedding Cake
14g $36
$2.57/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $48 $36 Sale
$10.29/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$41.85
$2.99/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
$42
$4.20/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $60.05 $42.04 Sale
$3/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $61 $45.75 Sale
$6.54/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 16, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$52
$14.86/g Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
3.5g $52
$14.86/g Updated Sep 18, 2026 710 Labs Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $54
$1.93/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $59
$16.86/g Updated Sep 28, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$63
$18/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$80.73
$2.88/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
28g $100
$3.57/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $104
$3.71/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Pre-Roll Single
See all carriers Wedding Cake
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
1.3g $14 $9.80 Sale
$9.80/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
6pc · 1g $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
6pc $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Pre-Roll Pack
See all carriers Wedding Cake
1g $12
$12/piece Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Presidential
See all carriers Wedding Cake
1g $12.50
$12.50/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $15
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Atoms Indica
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $16
$8/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
$19
$19/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $26 $19.50 Sale
$19.50/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $21
$7/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $22
$4.40/piece Updated Sep 27, 2026 PUFF Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
2g $24
$24/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2.5g $42 $29.40 Sale
$29.40/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $30
$2.14/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
0.5g $44 $30.80 Sale
$30.80/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $45 $31.50 Sale
$6.30/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
Also at 6 other stores Otc Antioch LLC· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Otc Antioch LLC ↗ Bakery Antioch I, LLC· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Bakery Antioch I, LLC ↗ Flame· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Flame ↗ Flavors of Antioch· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at Flavors of Antioch ↗ Flavors Of Antioch, LLC· Sep 16, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at Flavors Of Antioch, LLC ↗ One Plant Antioch· Sep 18, 2026 $42 Visit shop: Wedding Cake at One Plant Antioch ↗ See all carriers Wedding Cake
4pc · 0.75g $34
$8.50/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 5g $41
$5.86/piece Updated Sep 17, 2026 The Pairist Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $45
$9/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $51
$3.64/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $70
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 ZTI -
See all carriers Wedding Cake
1g $30.05 $19.53 Sale
$19.53/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1.2g $22
$18.33/g Updated Sep 17, 2026 Juiced AIO
See all carriers Wedding Cake
1g $35.05 $22.78 Sale
$22.78/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1.2g $25
$20.83/g Updated Sep 18, 2026 Firecracker by Cali Banger
See all carriers Wedding Cake
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 ZTI -
See all carriers Wedding Cake
1g $29
$29/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$30.80
$30.80/g Updated Sep 27, 2026 Claybourne
See all carriers Wedding Cake
0.5g $35
$70/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 17, 2026 turn Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $57 $51.30 Sale
$51.30/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden