Home / Alameda County / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $4–$138 across 25 dispensaries in Alameda County, cheapest $4 at Rishon, LLC, as of Sep 27, 2026.
Updated Sep 27, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 25
in Alameda County
Products 84
in stock
Price range $4–$138
in Alameda County
All84 Flower30 Pre-Rolls27 Cartridges16 Concentrates9 Edibles2 Flower See all carriers Wedding Cake
1g $4.50
$4.50/g Updated Sep 26, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
$9
$2.57/g Updated Sep 26, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Ground
See all carriers Wedding Cake
3.5g $11
$3.14/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 26, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $17.75
$1.27/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
$23
$3.29/g Updated Sep 27, 2026 Yada Yada Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
5g $25
$5/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$26
$5.20/g Updated Sep 27, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
$29
$2.07/g Updated Sep 26, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Ground
See all carriers Wedding Cake
28g $30
$1.07/g Updated Sep 26, 2026 Eighth Brothers Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $55 $30.25 Sale
$8.64/g Updated Sep 27, 2026 CAM Indica
See all carriers Wedding Cake
$31
$2.21/g Updated Sep 26, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$35
$10/g Updated Sep 27, 2026 The Pairist Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
3.5g $56 $39.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50 $40 Sale
$11.43/g Updated Sep 26, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14g $41
$2.93/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$42
$4.20/g Updated Sep 26, 2026 Yada Yada Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $60.05 $42.04 Sale
$3/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
1g $55
$55/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$63
$18/g Updated Sep 26, 2026 UpNorth Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$74
$5.29/g Updated Sep 26, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
14g $110.05 $77.04 Sale
$5.50/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $101
$3.61/g Updated Sep 26, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
28g $105
$3.75/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$138
$4.93/g Updated Sep 26, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
1g $4
$4/piece Updated Sep 26, 2026 Caring Kind
See all carriers Wedding Cake
0.5g $10
$10/piece Updated Sep 26, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
1.5g $12
$12/piece Updated Sep 26, 2026 SELFiES Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.6g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 26, 2026 Bangers Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 26, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
6pc · 6g $15
$2.50/piece Updated Sep 26, 2026 Eighth Brothers Hybrid
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/piece Updated Sep 26, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1.2g $15
$7.50/piece Updated Sep 26, 2026 Bangers Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$19
$19/piece Updated Sep 26, 2026 Raw Garden
Infused
See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $21
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $32
$6.40/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2.5g $48 $33.60 Sale
$33.60/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $40
$5.71/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $44
$6.29/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $45
$9/piece Updated Sep 26, 2026 Raw Garden Indica
Infused
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $12 $9.60 Sale
$9.60/g Updated Sep 27, 2026 The Lazy Bud Indica
See all carriers Wedding Cake
$29.99 $20.99 Sale
$20.99/g Updated Sep 17, 2026 The Plant
See all carriers Wedding Cake
1.2g $30 $21 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 Firecracker by Cali Banger
See all carriers Wedding Cake
1g $32 $22.40 Sale
$22.40/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Wedding Cake
1g $50 $25 Sale
$25/g Updated Sep 27, 2026 Raw Garden Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$26
$26/g Updated Sep 26, 2026 P2 Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $39.98 $27.99 Sale
$27.99/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 26, 2026 Claybourne Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
$42
$42/g Updated Sep 27, 2026 Raw Garden Indica
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
1g $42
$42/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$48
$48/g Updated Sep 26, 2026 CAM
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
0.5g $50
$100/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Wedding Cake
$50
$50/g Updated Sep 27, 2026 CAM Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
$57
$57/g Updated Sep 26, 2026 Raw Garden Indica
All-In-One
Concentrates See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 MELTED ROOTS -
Sugar
See all carriers Wedding Cake
$12
$12/g Updated Sep 27, 2026 EVERYDAY CANNABIS CO Indica
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $25.98 $12.99 Sale
$12.99/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $18
$18/g Updated Sep 26, 2026 Raw Garden Hybrid
Live Resins Live_resin
See all carriers Wedding Cake
$18
$18/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
$30
$30/g Updated Sep 26, 2026 Cannabiotix (CBX) Hybrid
Live Resin
Edibles See all carriers Wedding Cake
10mg · 10pk $20 $15 Sale
$1.50/mg Updated Sep 26, 2026 Lost Farm Hybrid