Home / San Francisco / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $3–$105 across 37 dispensaries in San Francisco, cheapest $3 at Bryant & Gilbert LLC, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 37
in San Francisco
Products 136
in stock
Price range $3–$118
in San Francisco
All136 Flower51 Pre-Rolls51 Cartridges17 Concentrates14 Edibles3 Flower See all carriers Wedding Cake
$10 $7.50 Sale
$2.12/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
$8
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
3.5g $9
$2.57/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
Flower/Infused Flower (3.5 Grams)
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 BAGGIE BUDS Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $17
$2.43/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $20
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Sundaze Indica
See all carriers Wedding Cake
28g $21
$0.75/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
7g $25
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $29.99
$2.14/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $32
$9.14/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
See all carriers Wedding Cake
7g $32
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Flor Brand Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $34.06
$4.87/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$34.95
$4.99/g Updated Sep 28, 2026 Humboldt Growers Network Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $40
$2.86/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $42
$3/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $47.24
$47.24/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14g $48
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
3.5g $55.99
$16/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $59.99
$17.14/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $125 $62.50 Sale
$2.23/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $89.99
$6.43/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne
1/2 Oz / 1 Oz Flowers
See all carriers Wedding Cake
28g $105
$3.75/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
$3
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $8 $4.80 Sale
$2.40/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
1g $5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
$7.50
$7.50/piece Updated Sep 28, 2026 Caring Kind
Flower
See all carriers Wedding Cake
2pc · 0.5g $8.95
$4.48/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
0.5g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Blunt Packs
See all carriers Wedding Cake
$10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
6pc · 1g $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $13
$13/piece Updated Sep 28, 2026 CAM Brand
Prerolls
See all carriers Wedding Cake
1g $13.50
$13.50/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Prerolls
See all carriers Wedding Cake
1.5g $14.72
$14.72/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Presidential
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $15
$3/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
$16.50
$16.50/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $17
$17/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1.5g $18
$18/piece Updated Sep 28, 2026 SELFiES Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
$18
$18/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
1.5g $26 $18.20 Sale
$18.20/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$19.95
$19.95/piece Updated Sep 28, 2026 (3) SELFIES Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $20
$6.67/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $34 $20.40 Sale
$2.91/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $44 $26.40 Sale
$1.89/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
2.5g $38 $26.60 Sale
$26.60/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.5g $27
$27/piece Updated Sep 28, 2026 The Pairist Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $30
$2.14/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $32
$6.40/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
28pc $37
$1.32/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $39.99
$2.86/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $39.99
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
28pc · 5g $45
$1.61/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Prerolls
See all carriers Wedding Cake
14pc · 0.5g $47.95
$3.43/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
0.5g $65
$65/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Cartridges See all carriers Wedding Cake
$15.21
$15.21/g Updated Sep 28, 2026 NUG Indica
510 Thread
See all carriers Wedding Cake
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 Highrise
See all carriers Wedding Cake
1g $39.99 $19.99 Sale
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 turn Hybrid
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Wedding Cake
1g $28 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
0.5g $30 $21 Sale
$42/g Updated Sep 28, 2026 Firecracker Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $22.50
$22.50/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Indica
See all carriers Wedding Cake
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 P2 Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $27.62
$27.62/g Updated Sep 17, 2026 1G
See all carriers Wedding Cake
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Hybrid
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Wedding Cake
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Dime Industries Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $31
$31/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $38
$38/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $40
$40/g Updated Sep 18, 2026 PUREXTRACTS Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $44.99
$44.99/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 Dime Industries
Concentrates See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 MELTED ROOTS -
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Galaxy
Crumble
See all carriers Wedding Cake
$19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
$20
$20/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sugar
See all carriers Wedding Cake
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $21
$21/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Live Resins Live_resin
See all carriers Wedding Cake
$32
$12.80/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
2g $37.49
$18.75/g Updated Sep 17, 2026 Gelato
Solvent
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Edibles See all carriers Wedding Cake
10mg · 10pk $20 $15 Sale
$1.50/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Hybrid
See all carriers Wedding Cake
10mg · 10pk $20
$2/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Hybrid