Home / San Mateo County / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $5–$110.05 across 10 dispensaries in San Mateo County, cheapest $5 at Higher Purpose Collective Daly City, LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 10
in San Mateo County
Products 36
in stock
Price range $5–$110
in San Mateo County
All36 Flower12 Pre-Rolls13 Cartridges6 Concentrates3 Edibles2 Flower See all carriers Wedding Cake
$6.33
$6.33/g Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Hybrid
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1g $8
$4/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada
N/A
See all carriers Wedding Cake
$15.83
$2.64/g Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Hybrid
Preroll Pack
See all carriers Wedding Cake
$23.92 $16.74 Sale
$4.78/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
5g $25
$5/g Updated Sep 24, 2026 Yada Yada Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $43.95 $26.99 Sale
$7.71/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Hybrid
Indoor/Top Shelf Flower
See all carriers Wedding Cake
$47.80 $33.46 Sale
$4.78/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$33.60
$9.60/g Updated Sep 27, 2026 Claybourne
See all carriers Wedding Cake
7g $35.05
$5.01/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $60.05 $42.04 Sale
$3/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$84.79 $59.35 Sale
$4.24/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
14g $110.05
$7.86/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
1g $5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Smoke-Rite Indica
See all carriers Wedding Cake
$6.33
$6.33/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Hybrid
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1g $8.95 $6.60 Sale
$6.60/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
$9.49
$9.49/piece Updated Sep 28, 2026 Smoove Hybrid
Infused Preroll
See all carriers Wedding Cake
1.2g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$14.24
$14.24/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 7g $29
$4.14/piece Updated Sep 28, 2026 Smoke-Rite
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $30
$6/piece Updated Sep 18, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $30
$4.29/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $31.65
$6.33/piece Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
Infused Preroll Pack
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $38
$2.71/piece Updated Sep 28, 2026 Almora Farm
See all carriers Wedding Cake
5pc · 3.5g $40
$8/piece Updated Sep 28, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $63
$2.25/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Flower
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $30.05 $19.53 Sale
$19.53/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $35.05 $22.78 Sale
$22.78/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
$23.74
$23.74/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Live Resin 510 Cartridge
See all carriers Wedding Cake
$30.80
$30.80/g Updated Sep 27, 2026 Claybourne
See all carriers Wedding Cake
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 Dime Industries
Concentrates See all carriers Wedding Cake
$14.24
$14.24/g Updated Sep 28, 2026 Everyday Hybrid
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Everyday Dabs
Crumble
See all carriers Wedding Cake
$39.56
$39.56/g Updated Sep 28, 2026 Master Makers
Live Rosin
Edibles See all carriers Wedding Cake
2.47mg $18.95 $14.21 Sale
$5.75/mg Updated Sep 28, 2026 Kiva
Edibles Solid
See all carriers Wedding Cake
2.28mg · 1pk $25
$10.96/mg Updated Sep 18, 2026 Master Makers Indica