Home / San Diego / GMO GMO ranges $10–$80 across 16 dispensaries in San Diego, cheapest $10 at Honey Oil Collective, as of Oct 3, 2026.
Updated Oct 3, 2026
How much does GMO cost in other regions?→ GMO — also known as GMO Cookies or Garlic Cookies — is an indica-leaning hybrid bred by Mamiko Seeds and Skunk House Genetics, crossing Chemdog with Girl Scout Cookies. The cultivar is notable for one of the most-distinctive terpene profiles in modern cannabis: a pungent, almost savory garlic aroma layered over Chemdog diesel and GSC earthiness. Effects skew heavily toward body sedation with appetite stimulation, and THC tests consistently land in the 25-30% range. GMO is a foundational parent for many modern Cookies-line hybrids and remains one of the most-cloned high-THC indicas in California legal markets, particularly within the premium "exotic" tier on dispensary shelves.
Dispensaries 16
in San Diego
Products 57
in stock
Price range $10–$110
in San Diego
All57 Flower24 Pre-Rolls16 Cartridges7 Concentrates10 Flower See all carriers GMO
$10
$2.86/g Updated Oct 3, 2026 West Coast Treez Indica
See all carriers GMO
$10
$2.86/g Updated Oct 3, 2026 Time Machine Indica
See all carriers GMO
$11
$3.14/g Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers GMO
$12
$3.43/g Updated Sep 25, 2026 New Skool Hybrid
See all carriers GMO
$16
$3.20/g Updated Oct 3, 2026 Yada Yada
See all carriers GMO
$18
$1.29/g Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers GMO
$30 $18 Sale
$2.57/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack
See all carriers GMO
$26.99
$2.70/g Updated Sep 23, 2026 Yada Yada Hybrid
See all carriers GMO
$29.99
$3/g Updated Sep 26, 2026 Yada Yada Hybrid
See all carriers GMO
$32
$3.20/g Updated Oct 2, 2026 Yada Yada
See all carriers GMO
7g $37
$5.29/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone
N/A
See all carriers GMO
$40
$11.43/g Updated Sep 27, 2026 Sense Grown
See all carriers GMO
14g $58.27 $40.79 Sale
$2.91/g Updated Oct 3, 2026 Do Not Disturb Hybrid
See all carriers GMO
3.5g $59.99 $41.99 Sale
$12/g Updated Oct 3, 2026 CAM Indica
See all carriers GMO
3.5g $49.99
$14.28/g Updated Sep 26, 2026 CAM Indica
Premium
See all carriers GMO
$50
$14.29/g Updated Sep 27, 2026 CAM
See all carriers GMO
$55
$2.75/g Updated Oct 3, 2026 Yada Yada
Pre-Rolls See all carriers GMO
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure
See all carriers GMO
$10
$10/piece Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure
See all carriers GMO
$11
$11/piece Updated Sep 27, 2026 CAM
See all carriers GMO
$11
$11/piece Updated Sep 25, 2026 CAM Indica
See all carriers GMO
$12
$12/piece Updated Sep 27, 2026 UpNorth
See all carriers GMO
1g $16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Sense Grown Premium Cannabis Hybrid
See all carriers GMO
6pc · 2.1g $20
$3.33/piece Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure
See all carriers GMO
6pc · 2.1g $20
$3.33/piece Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure
See all carriers GMO
5pc · 2.5g $22
$4.40/piece Updated Sep 27, 2026 UpNorth
See all carriers GMO
5pc · 2.5g $25
$5/piece Updated Oct 3, 2026 UpNorth
See all carriers GMO
5pc $30
$6/piece Updated Oct 2, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers GMO
10pc · 10g $31.50
$3.15/piece Updated Oct 3, 2026 CAT4
Preroll
See all carriers GMO
14pc · 7g $35
$2.50/piece Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers GMO
28pc · 14g $38
$1.36/piece Updated Sep 25, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers GMO
28pc · 14g $60
$2.14/piece Updated Oct 3, 2026 Time Machine
See all carriers GMO
28pc · 14g $62
$2.21/piece Updated Oct 3, 2026 Time Machine
Concentrates See all carriers GMO
$15
$15/g Updated Sep 25, 2026 SunSmoke Indica
See all carriers GMO
$16
$16/g Updated Sep 27, 2026 SunSmoke
See all carriers GMO
$17
$17/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers GMO
1g $39.99
$39.99/g Updated Sep 28, 2026 Flavor Freeze Indica
Rosin
See all carriers GMO
1g $39.99
$39.99/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Rosin
See all carriers GMO
$40
$40/g Updated Sep 27, 2026 Pistil Whip
See all carriers GMO
1g $41
$41/g Updated Oct 3, 2026 Pistil Whip
See all carriers GMO
1g $69.93 $48.95 Sale
$48.95/g Updated Oct 3, 2026 710 Labs Indica
Rosins
See all carriers GMO
$50
$50/g Updated Oct 2, 2026 710 Labs
Concentrate
See all carriers GMO
$80
$80/g Updated Sep 25, 2026 710 Labs