Home / San Francisco / Pineapple Express Pineapple Express ranges $6–$62.99 across 41 dispensaries in San Francisco, cheapest $6 at Bryant & Gilbert LLC, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does Pineapple Express cost in other regions?→ energetic happy uplifted creative relaxed Pineapple Express achieved mainstream cultural prominence following the 2008 Seth Rogen / James Franco film of the same name. While the strain existed in various forms prior, the film catalyzed widespread commercial production by breeders responding to consumer demand. Modern Pineapple Express is typically a cross of Trainwreck and Hawaiian, producing a sativa-dominant hybrid with pronounced tropical-fruit aromatics.
pineapple tropical sweet pine Dispensaries 41
in San Francisco
Products 260
in stock
Price range $6–$63
in San Francisco
All260 Flower16 Pre-Rolls65 Cartridges155 Concentrates2 Edibles22 Flower See all carriers Pineapple Express
3.5g $28 $21 Sale
$6/g Updated Sep 17, 2026 ICED Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Pineapple Express
$24.95
$1.78/g Updated Sep 25, 2026 Box Lunch
Shake
See all carriers Pineapple Express
7g $29
$4.14/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Pineapple Express
3.5g $32
$9.14/g Updated Sep 25, 2026 Daze Off
See all carriers Pineapple Express
7g $36 $32 Sale
$4.57/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Pineapple Express
7g $34.99
$5/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
Also at 6 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $35 Visit shop: Pineapple Express at Positive Vibe ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Pineapple Express at United 415, Inc. → Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Pineapple Express at Kmbm, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Pineapple Express at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Pineapple Express at Bcok, Inc. ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Pineapple Express at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Pineapple Express
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 25, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Pineapple Express
3.5g $43.99
$12.57/g Updated Sep 25, 2026 UpNorth Sativa
Indoor Flowers
See all carriers Pineapple Express
14g $48.04
$3.43/g Updated Sep 25, 2026 Stone Road Hybrid
Flowers
See all carriers Pineapple Express
3.5g $55.99
$16/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Pineapple Express
$6
$6/piece Updated Sep 25, 2026 GrassHopper Prerolls
See all carriers Pineapple Express
1g $7
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Explicit Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
1g $10 $7.50 Sale
$7.50/piece Updated Sep 17, 2026 Froot Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
$7.95
$7.95/piece Updated Sep 25, 2026 Lime
5 Pack
See all carriers Pineapple Express
1g $8
$8/piece Updated Sep 25, 2026 Grasshoppers Sativa
Infused
See all carriers Pineapple Express
$10
$10/piece Updated Sep 25, 2026 Ol' Skool
See all carriers Pineapple Express
$10
$10/piece Updated Sep 25, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
1g $11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
2pc · 5g $12
$6/piece Updated Sep 25, 2026 American Weed Co. Sativa
Infused Preroll Pack
See all carriers Pineapple Express
2pc · 1g $15 $12 Sale
$6/piece Updated Sep 18, 2026 CATALYST Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
1.2g $14
$14/piece Updated Sep 25, 2026 Gelato Canna Co. Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$15
$15/piece Updated Sep 25, 2026 Gramlin Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$15
$15/piece Updated Sep 25, 2026 Froot
See all carriers Pineapple Express
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
1.75g $16.01
$16.01/piece Updated Sep 24, 2026 Lime Sativa
See all carriers Pineapple Express
$18
$18/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers Pineapple Express
5pc · 5g $20
$4/piece Updated Sep 25, 2026 Explicit
See all carriers Pineapple Express
5pc · 5g $20
$4/piece Updated Sep 17, 2026 Explicit Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc · 5g $30 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 7 other stores Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Pineapple Express at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Bryant & Gilbert LLC· Sep 25, 2026 $25 See this shop: Pineapple Express at Bryant & Gilbert LLC → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $27.99 See this shop: Pineapple Express at Farmhouse Artisan Market → Positive Vibe· Sep 16, 2026 $28 Visit shop: Pineapple Express at Positive Vibe ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Pineapple Express at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Pineapple Express at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Pineapple Express at Bcok, Inc. ↗ See all carriers Pineapple Express
2g $30 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc · 5g $32.50 $22.75 Sale
$4.55/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 6 other stores Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $24.90 See this shop: Pineapple Express at Kmbm, Inc. → Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Pineapple Express at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Positive Vibe· Sep 16, 2026 $29 Visit shop: Pineapple Express at Positive Vibe ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Pineapple Express at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Pineapple Express at Sgi Brannan LLC ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Pineapple Express at United 415, Inc. → See all carriers Pineapple Express
5pc · 2.5g $23
$4.60/piece Updated Sep 17, 2026 Paletas Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc · 2.5g $32.95 $23.06 Sale
$4.61/piece Updated Sep 25, 2026 UpNorth
Flower
See all carriers Pineapple Express
5pc · 0.5g $24.99
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc · 2.5g $24.99
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Pineapple Express
5pc · 2.5g $32 $25.60 Sale
$5.12/piece Updated Sep 18, 2026 CATALYST Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
$26
$26/piece Updated Sep 25, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused Pre-Roll
See all carriers Pineapple Express
0.7g $28
$28/piece Updated Sep 25, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc $29
$5.80/piece Updated Sep 25, 2026 Lime Brand Sativa
Prerolls
See all carriers Pineapple Express
5pc · 0.5g $29.95
$5.99/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc · 3g $30
$6/piece Updated Sep 25, 2026 Gelato
See all carriers Pineapple Express
0.5g $30
$30/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Pineapple Express
5pc · 0.6g $30.95
$6.19/piece Updated Sep 25, 2026 Lime
5 Pack
See all carriers Pineapple Express
5pc $31.22
$6.24/piece Updated Sep 24, 2026 UpNorth Sativa
See all carriers Pineapple Express
2.5g $38
$38/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Pineapple Express
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores Sba Wellness LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $11.04 Visit shop: Pineapple Express at Sba Wellness LLC [Equity Retailer] ↗ Positive Vibe· Sep 16, 2026 $13 Visit shop: Pineapple Express at Positive Vibe ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Pineapple Express at Kmbm, Inc. → United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Pineapple Express at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Pineapple Express at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Pineapple Express at Sgi Brannan LLC ↗ See all carriers Pineapple Express
$18 $9 Sale
$9/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Pineapple Express
$12
$24/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Pineapple Express
0.5g $12.99
$25.98/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Pineapple Express
$18 $13.50 Sale
$6.75/g Updated Sep 17, 2026 Happy Place
See all carriers Pineapple Express
1g $13.99
$13.99/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Pineapple Express
1g $14.98
$14.98/g Updated Sep 25, 2026 Cabo Hybrid
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Pineapple Express
1g $15
$15/g Updated Sep 25, 2026 Micro Greenz Sativa
See all carriers Pineapple Express
$15
$15/g Updated Sep 25, 2026 Gramlin
See all carriers Pineapple Express
1g $15
$15/g Updated Sep 25, 2026 Smoakland Hybrid
See all carriers Pineapple Express
0.5g $15.99
$31.98/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Pineapple Express
$16
$16/g Updated Sep 25, 2026 Papa's Herb
See all carriers Pineapple Express
disposable $16
$32/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Pineapple Express
$16.50
$16.50/g Updated Sep 24, 2026 Allswell
510 Thread
See all carriers Pineapple Express
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Big Chief
See all carriers Pineapple Express
$28 $18.20 Sale
$36.40/g Updated Sep 25, 2026 &Shine Sativa
Distillate
See all carriers Pineapple Express
1.25g $25 $18.75 Sale
$15/g Updated Sep 25, 2026 Vior Extracts Sativa
See all carriers Pineapple Express
1g $19.33
$19.33/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 9 other stores 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $20.99 Visit shop: Pineapple Express at 899 Columbus LLC ↗ Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: Pineapple Express at Positive Vibe ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Pineapple Express at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Pineapple Express at Kmbm, Inc. → United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Pineapple Express at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Pineapple Express at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Pineapple Express at Bcok, Inc. ↗ Mstma Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Pineapple Express at Mstma Inc. ↗ Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Pineapple Express at Farmhouse Artisan Market → See all carriers Pineapple Express
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 25, 2026 Papa's Herb Sativa
510 Cartridges
See all carriers Pineapple Express
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 25, 2026 Daze Off Sativa
510 Cartridges
See all carriers Pineapple Express
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Pineapple Express
$20
$20/g Updated Sep 25, 2026 CAT 4
See all carriers Pineapple Express
1g $20
$20/g Updated Sep 25, 2026 Halara Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$20
$20/g Updated Sep 25, 2026 Big Chief
See all carriers Pineapple Express
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 7 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: Pineapple Express at Positive Vibe ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Pineapple Express at United 415, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Pineapple Express at Bcok, Inc. ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Pineapple Express at Sgi Brannan LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Pineapple Express at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $31.99 See this shop: Pineapple Express at Farmhouse Artisan Market → Cole Ashbury Group LLC· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Pineapple Express at Cole Ashbury Group LLC ↗ See all carriers Pineapple Express
1000mg $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 18, 2026 CATALYST
See all carriers Pineapple Express
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Pineapple Express
1g $28.82 $21.61 Sale
$21.61/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Pineapple Express
1g $21.62
$21.62/g Updated Sep 24, 2026 LEFT COAST Hybrid
Vaporizer
See all carriers Pineapple Express
$23
$23/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$24
$24/g Updated Sep 25, 2026 Gramlin
Vape Cartridge
See all carriers Pineapple Express
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Pineapple Express
1000mg $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Pineapple Express
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Extracts Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Pineapple Express
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Pineapple Express
1g $25
$25/g Updated Sep 24, 2026 BLOOM Hybrid
Vaporizer
See all carriers Pineapple Express
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Micro Bar
See all carriers Pineapple Express
1000mg $25
$25/g Updated Sep 16, 2026 BLOOM
See all carriers Pineapple Express
1.25g $25
$20/g Updated Sep 25, 2026 Vior Sativa
See all carriers Pineapple Express
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Pineapple Express
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1.25g $25
$20/g Updated Sep 25, 2026 Vior Extracts Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers Pineapple Express
1.25g $36.50 $25.55 Sale
$20.44/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers Pineapple Express
1g $26
$26/g Updated Sep 17, 2026 Buddies Brand
See all carriers Pineapple Express
$26.95
$26.95/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$26.95
$26.95/g Updated Sep 25, 2026 Halara Hybrid
Cart
See all carriers Pineapple Express
1g $27.62
$27.62/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Pineapple Express
1g $27.99
$27.99/g Updated Sep 25, 2026 PlugPlay Hybrid
Plugplay Pods
See all carriers Pineapple Express
1g $27.99
$27.99/g Updated Sep 25, 2026 Micro Bar Sativa
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Pineapple Express
1g $27.99
$27.99/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Pineapple Express
1g $28.82
$28.82/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Hybrid
Vapes, Cartridges And Pods
See all carriers Pineapple Express
1g $28.82
$28.82/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Pineapple Express
1g $42 $29.40 Sale
$29.40/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Pineapple Express
$29.95
$29.95/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Cart
See all carriers Pineapple Express
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Pineapple Express
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Pineapple Express
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Pineapple Express
1g $30
$30/g Updated Sep 25, 2026 The Lazy Bud Sativa
See all carriers Pineapple Express
$30
$30/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Galaxy
See all carriers Pineapple Express
1g $30
$30/g Updated Sep 25, 2026 Gramlin Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$45 $31.50 Sale
$31.50/g Updated Sep 25, 2026 Organic Remedies Hybrid
Distillate
See all carriers Pineapple Express
1g $53 $31.80 Sale
$31.80/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers Pineapple Express
1g $32
$32/g Updated Sep 26, 2026 CAKE she hits different Indica
See all carriers Pineapple Express
$32
$32/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$33.62
$26.90/g Updated Sep 24, 2026 Vior Sativa
All-In-One
See all carriers Pineapple Express
$34
$34/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Pineapple Express
$49 $34.30 Sale
$34.30/g Updated Sep 25, 2026 PAX (Peace & Haight) Sativa
Pax Era Pod
See all carriers Pineapple Express
$35
$35/g Updated Sep 25, 2026 PlugPlay
See all carriers Pineapple Express
1g $35
$35/g Updated Sep 25, 2026 ROVE Hybrid
Vape Kits
See all carriers Pineapple Express
$35
$35/g Updated Sep 25, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $35
$35/g Updated Sep 25, 2026 Halara Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $35
$35/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $39.99
$39.99/g Updated Sep 25, 2026 PAX Sativa
Vape Cartridge
See all carriers Pineapple Express
1g $40
$40/g Updated Sep 18, 2026 BLOOM Hybrid
See all carriers Pineapple Express
$40
$40/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Hybrid
All-In-One
See all carriers Pineapple Express
1g $40
$40/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Pineapple Express
1g $40
$40/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
See all carriers Pineapple Express
$40
$40/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Hybrid
All In One
See all carriers Pineapple Express
$40.44
$115.54/g Updated Sep 18, 2026 Bloom Classic Surf All-In-One 350mg
See all carriers Pineapple Express
$40.83
$40.83/g Updated Sep 24, 2026 ROVE Hybrid
All-In-One
See all carriers Pineapple Express
1g $41.99
$41.99/g Updated Sep 25, 2026 PAX Sativa
Pax Pods
See all carriers Pineapple Express
1g $62 $43.40 Sale
$43.40/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Pineapple Express
1g $44
$44/g Updated Sep 25, 2026 PAX Sativa
Vape Cartridge
See all carriers Pineapple Express
$44.95
$44.95/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts
Aio
See all carriers Pineapple Express
1g $45
$45/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers Pineapple Express
1g $45
$45/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers Pineapple Express
$45.99
$45.99/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Pineapple Express
1g $52 $47 Sale
$47/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Pineapple Express
$53.63
$53.63/g Updated Sep 24, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Thread
See all carriers Pineapple Express
$55
$55/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Thread
See all carriers Pineapple Express
1g $55
$55/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Pineapple Express
1g $55.99
$55.99/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Pineapple Express
1g $60
$60/g Updated Sep 15, 2026 ROVE Hybrid
All-In-One
See all carriers Pineapple Express
1g $62.99
$62.99/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
Edibles See all carriers Pineapple Express
25mg · 2pk $7.50 $6.38 Sale
$0.26/mg Updated Sep 18, 2026 Drops
See all carriers Pineapple Express
10mg · 10pk $10 $7.50 Sale
$0.75/mg Updated Sep 17, 2026 Froot
See all carriers Pineapple Express
10mg · 10pk $15 $7.50 Sale
$0.75/mg Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Pineapple Express
100mg $11 $8.25 Sale
$0.08/mg Updated Sep 25, 2026 Kwik Ease Hybrid
Edibles
See all carriers Pineapple Express
100mg · 10pk $9.60
$0.10/mg Updated Sep 25, 2026 Froot Sativa
See all carriers Pineapple Express
10mg · 10pk $10.36
$1.04/mg Updated Sep 25, 2026 Froot Hybrid
See all carriers Pineapple Express
100mg $12
$0.12/mg Updated Sep 13, 2026 Kwik Ease
See all carriers Pineapple Express
100mg $12
$0.12/mg Updated Sep 25, 2026 Froot Sativa
See all carriers Pineapple Express
100mg · 10pk $12
$0.12/mg Updated Sep 25, 2026 Froot Sativa
See all carriers Pineapple Express
100mg $13.61
$0.14/mg Updated Sep 25, 2026 KingChews Sativa
Edibles