Home / Sonoma County / Blue Dream Blue Dream ranges $2.50–$128 across 39 dispensaries in Sonoma County, cheapest $2.50 at The Cake House, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 39
in Sonoma County
Products 514
in stock
Price range $3–$240
in Sonoma County
All514 Flower105 Pre-Rolls126 Cartridges239 Concentrates30 Edibles14 Flower See all carriers Blue Dream
3.5g $15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Shake
See all carriers Blue Dream
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 24, 2026 Smoakland Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $18.95 $13.26 Sale
$3.79/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
14g $24 $14.40 Sale
$1.03/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Solful Daily Green Sativa
See all carriers Blue Dream
$16
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $22.95 $16.07 Sale
$4.59/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $16.50
$4.71/g Updated Sep 18, 2026 Preferred Gardens Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 28, 2026 Xotic Flavorz Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Origin Craft Cannabis Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Mendocino Natural Farms Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $40 $20 Sale
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Kaizen Extracts Hybrid
Premium
See all carriers Blue Dream
7g $34 $20.40 Sale
$2.91/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$21
$3/g Updated Sep 29, 2026 BOM Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
7g $38 $22.80 Sale
$3.26/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
7g $34 $24 Sale
$3.43/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
14g $32 $24.96 Sale
$1.78/g Updated Sep 16, 2026 Tiny Fires Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 Autumn Brands CBD
See all carriers Blue Dream
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 The Pairist Sativa
See all carriers Blue Dream
$25
$1.79/g Updated Sep 28, 2026 Deez Nugz Sativa
See all carriers Blue Dream
$26
$7.43/g Updated Sep 28, 2026 Habitat Hybrid
See all carriers Blue Dream
7g $35 $26.86 Sale
$3.84/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Indoor
See all carriers Blue Dream
3.5g $45 $27 Sale
$7.71/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Sativa
Premium
See all carriers Blue Dream
3.5g $45 $27 Sale
$7.71/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $28.50
$8.14/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $30
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
Smalls
See all carriers Blue Dream
14g $50 $30 Sale
$2.14/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $60 $30 Sale
$8.57/g Updated Sep 16, 2026 Sticky Status Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $60 $30 Sale
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Sticky Status Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $40 $31.20 Sale
$8.91/g Updated Sep 16, 2026 Kaizen Extracts Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $32
$4.57/g Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
$32
$9.14/g Updated Sep 17, 2026 Seven Leaves Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $32
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
3.5g $42 $32.76 Sale
$9.36/g Updated Sep 16, 2026 NAMELESS Indica
See all carriers Blue Dream
14g $35
$2.50/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
See all carriers Blue Dream
$36
$10.29/g Updated Sep 16, 2026 3C Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $36
$5.14/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$38
$10.86/g Updated Sep 28, 2026 Originals Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $64 $38.40 Sale
$2.74/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $55 $39 Sale
$5.57/g Updated Sep 18, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$40
$2.86/g Updated Sep 29, 2026 BOM Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
14g $64 $41.60 Sale
$2.97/g Updated Sep 16, 2026 SLAPS! Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $42
$12/g Updated Sep 28, 2026 Nameless Genetics Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $59 $42 Sale
$3/g Updated Sep 18, 2026 Midzotics Indica
See all carriers Blue Dream
28g $45
$1.61/g Updated Sep 16, 2026 Eyeelle Indica
See all carriers Blue Dream
14g $45
$3.21/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Humboldt Hybrid
Premium
See all carriers Blue Dream
$50
$3.57/g Updated Sep 29, 2026 Cabo Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$50
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$54
$3.86/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
14g $55
$3.93/g Updated Sep 26, 2026 Cabo Sativa
See all carriers Blue Dream
$64
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 LOE Indica
See all carriers Blue Dream
14g $68
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Habitat Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
28g $120 $72 Sale
$2.57/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$75
$2.68/g Updated Sep 28, 2026 Tiny Fires Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $79.99
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Preferred Gardens Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$128
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Blue Dream
1g $2.50
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $6 $3.60 Sale
$3.60/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
$3.99
$3.99/piece Updated Sep 28, 2026 HUMBLE GREENS Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
1g $6 $4.20 Sale
$4.20/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $5
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Smoakland Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Heshies Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 29, 2026 PUFF Sativa
Preroll
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Soma Rosa Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
6g $6
$6/piece Updated Sep 18, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $7
$7/piece Updated Sep 18, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 0.75g $9 $7 Sale
$3.50/piece Updated Sep 18, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $12 $7.20 Sale
$7.20/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $12 $7.20 Sale
$7.20/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 1g $14 $8.40 Sale
$1.68/piece Updated Sep 16, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $14 $8.40 Sale
$8.40/piece Updated Sep 28, 2026 Gramlin
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $15 $9 Sale
$9/piece Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $12.95 $9.06 Sale
$9.06/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $13 $9.10 Sale
$9.10/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$12 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato
Infused
See all carriers Blue Dream
1.3g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $14 $10.92 Sale
$10.92/piece Updated Sep 16, 2026 LIME - Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $15 $11.70 Sale
$11.70/piece Updated Sep 16, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Habitat Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Ganjeez Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Ganjeez
See all carriers Blue Dream
1g $20 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $20 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $17.99 $12.59 Sale
$12.59/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $14
$14/piece Updated Sep 28, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $14.50
$2.90/piece Updated Sep 18, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $19.99 $14.99 Sale
$14.99/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 THC Design Sativa
See all carriers Blue Dream
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Caviar Gold
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $22 $15.40 Sale
$15.40/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $26 $15.60 Sale
$3.12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
4pc · 0.5g $28 $16.80 Sale
$4.20/piece Updated Sep 16, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $28.99 $17.39 Sale
$17.39/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $24.95 $17.47 Sale
$17.47/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $24 $18.72 Sale
$18.72/piece Updated Sep 16, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $19
$19/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 6g $26 $20.28 Sale
$4.06/piece Updated Sep 16, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $36 $21.60 Sale
$4.32/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $22
$22/piece Updated Sep 28, 2026 The Pairist Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $22
$4.40/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
7pc · 5g $30 $23.40 Sale
$3.34/piece Updated Sep 16, 2026 The Pairist Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $24
$24/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $32 $24.96 Sale
$4.99/piece Updated Sep 16, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $25
$5/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $25
$25/piece Updated Sep 28, 2026 Habitat - California
See all carriers Blue Dream
7pc · 0.5g $35.99 $25.19 Sale
$3.60/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
6pc · 3g $27
$4.50/piece Updated Sep 24, 2026 Habitat Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $28
$28/piece Updated Sep 28, 2026 Kwik Ease Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $30
$30/piece Updated Sep 28, 2026 Pressure Extracts
Infused
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $34.99
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 HUMBLE GREENS Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $35.99
$5.14/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $36
$36/piece Updated Sep 28, 2026 ALMORA Sativa
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $45
$3.21/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
20pc · 7g $45
$2.25/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
10pc · 3.5g $45
$4.50/piece Updated Sep 28, 2026 Northern Harvest Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
12pc · 3g $45
$3.75/piece Updated Sep 18, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $47.99
$1.71/piece Updated Sep 28, 2026 Soma Rosa Sativa
Flower
Cartridges All(100 of 117 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Blue Dream
1g $11 $6.60 Sale
$6.60/g Updated Sep 28, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $11 $8 Sale
$8/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Blue Dream
1g $8.75
$8.75/g Updated Sep 18, 2026 Fuzzies
See all carriers Blue Dream
1g $12 $9.36 Sale
$9.36/g Updated Sep 16, 2026 Loyalty Vapes Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $18 $10 Sale
$10/g Updated Sep 16, 2026 Tutti Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $20 $10 Sale
$10/g Updated Sep 16, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $20 $10 Sale
$10/g Updated Sep 16, 2026 Jeff's Sessions
See all carriers Blue Dream
1g $20 $10 Sale
$10/g Updated Sep 28, 2026 Dabwoods Sativa
See all carriers Blue Dream
$14.95 $10.47 Sale
$10.47/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
5g $14.99 $10.49 Sale
$2.10/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $15 $11.70 Sale
$11.70/g Updated Sep 16, 2026 dompen
See all carriers Blue Dream
1g $16.95 $11.86 Sale
$11.86/g Updated Sep 29, 2026 Punch Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Loyalty Vapes Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $20 $12 Sale
$12/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1g $18 $12.60 Sale
$12.60/g Updated Sep 16, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
$13
$26/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $22 $13.20 Sale
$13.20/g Updated Sep 16, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
1g $13.50
$13.50/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 THREDDY
See all carriers Blue Dream
1g $24 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $24 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 16, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $24.50 $14.70 Sale
$14.70/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 dompen Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $26 $15.60 Sale
$15.60/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
5g $16
$3.20/g Updated Sep 18, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1.25g $32 $16 Sale
$12.80/g Updated Sep 16, 2026 Vior Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 16, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $17
$17/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Solful Daily Green Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28.99 $17.39 Sale
$17.39/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Blue Dream
1g $29 $17.40 Sale
$17.40/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
$17.59
$17.59/g Updated Sep 28, 2026 JUICYPOT Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
5g $18
$3.60/g Updated Sep 18, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $24 $18 Sale
$18/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $24 $18 Sale
$18/g Updated Sep 16, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Blue Dream
1g $25.99 $18.19 Sale
$18.19/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Blue Dream
1g $23.99 $19.19 Sale
$19.19/g Updated Sep 18, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Jeff's Sessions Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $40 $20 Sale
$20/g Updated Sep 16, 2026 Connected
See all carriers Blue Dream
1g $26 $20.28 Sale
$20.28/g Updated Sep 16, 2026 Ol' Skool
See all carriers Blue Dream
$20.29
$20.29/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 Fuzzies
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 dompen Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $28 $21 Sale
$21/g Updated Sep 16, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $35 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $22
$22/g Updated Sep 28, 2026 Sauce
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $46 $23 Sale
$23/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
1000mg $23.25
$23.25/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
1g $30 $23.40 Sale
$23.40/g Updated Sep 16, 2026 dompen
See all carriers Blue Dream
1g $30 $23.40 Sale
$23.40/g Updated Sep 16, 2026 Alpine
See all carriers Blue Dream
$23.99
$23.99/g Updated Sep 28, 2026 Punch Extracts Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $24
$24/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $30 $24 Sale
$24/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Essentials Sativa
See all carriers Blue Dream
$34 $24 Sale
$24/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$24.49
$24.49/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 28, 2026 Geek THCx Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $32 $24.96 Sale
$24.96/g Updated Sep 16, 2026 Alpine
See all carriers Blue Dream
1g $32 $24.96 Sale
$24.96/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Shaman Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 24, 2026 Himalaya
Live-Resin Live_resin
See all carriers Blue Dream
1g $42 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Blue Dream
1g $26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Ol' Skool
See all carriers Blue Dream
1g $27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Halara Sativa
See all carriers Blue Dream
$27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Jeff's Sessions Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 AbsoluteXtracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Geek THCx Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Blue Dream
$30
$15/g Updated Sep 28, 2026 Whoa Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Co. Sativa
See all carriers Blue Dream
$30
$24/g Updated Sep 28, 2026 Vior Sativa
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Alpine Sativa
See all carriers Blue Dream
$31
$31/g Updated Sep 28, 2026 Geek THCx
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$40 $31.20 Sale
$31.20/g Updated Sep 16, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Sativa
Vape Kits
See all carriers Blue Dream
$32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 16, 2026 Galaxy
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Galaxy
See all carriers Blue Dream
1g $40 $32 Sale
$32/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $44 $34.32 Sale
$34.32/g Updated Sep 16, 2026 PAX -
See all carriers Blue Dream
1g $44 $34.32 Sale
$34.32/g Updated Sep 16, 2026 Arcata Fire
Concentrates See all carriers Blue Dream
1g $10 $7 Sale
$7/g Updated Sep 16, 2026 LAZY BUD
Diamonds
See all carriers Blue Dream
1g $10 $7 Sale
$7/g Updated Sep 28, 2026 The Lazy Bud Hybrid
Diamonds/Crystals
See all carriers Blue Dream
1g $11 $7.70 Sale
$7.70/g Updated Sep 28, 2026 Gas Gang
Live Resins Live_resin
See all carriers Blue Dream
1g $10 $7.80 Sale
$7.80/g Updated Sep 16, 2026 BOM BRAND
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $9
$9/g Updated Sep 17, 2026 Shooters
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 28, 2026 BOM
Waxes
See all carriers Blue Dream
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 16, 2026 SunSmoke
Sauce
See all carriers Blue Dream
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Sativa
Diamonds/Crystals
See all carriers Blue Dream
1g $16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 17, 2026 hashtag
Temple Ball
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
Crumble
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
Shatter
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Mendocino Natural Farms
Ice Water Hash
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 17, 2026 PRIME EXOTICS
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Sativa
Live Resins Live_resin
See all carriers Blue Dream
$19
$19/g Updated Sep 28, 2026 NUG Sativa
Live Resin Badder
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Sativa
Rick Simpson Oil (rso)
Edibles See all carriers Blue Dream
10mg · 10pk $16 $11.20 Sale
$1.12/mg Updated Sep 16, 2026 Lost Farm
Also at 11 other stores PHENOTOPIA· Sep 17, 2026 $12 Visit shop: Blue Dream at PHENOTOPIA ↗ Mercy Wellness Of Cotati· Sep 18, 2026 $14 Visit shop: Blue Dream at Mercy Wellness Of Cotati ↗ Mercy Wellness (Cotati)· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Blue Dream at Mercy Wellness (Cotati) ↗ MERCY WELLNESS SANTA ROSA· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Blue Dream at MERCY WELLNESS SANTA ROSA ↗ Sonoma Cho LLC· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Sonoma Cho LLC ↗ Flora Terra (4th St)· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Flora Terra (4th St) ↗ Flora Terra (Empire Industrial)· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Flora Terra (Empire Industrial) ↗ SONOMA CHO LLC (Flora Terra Hwy 12)· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at SONOMA CHO LLC (Flora Terra Hwy 12) ↗ Humanity Wellness· Sep 18, 2026 $21.49 Visit shop: Blue Dream at Humanity Wellness ↗ Humanity Of Santa Rosa Inc.· Sep 18, 2026 $21.49 Visit shop: Blue Dream at Humanity Of Santa Rosa Inc. ↗ Redwood Herbal Alliance· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Blue Dream at Redwood Herbal Alliance ↗ See all carriers Blue Dream
20mg · 5pk $15 $11.25 Sale
$0.56/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters