Home / San Francisco / Green Crack Green Crack ranges $2.50–$120 across 35 dispensaries in San Francisco, cheapest $2.50 at Alpine Support Productions Inc, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 35
in San Francisco
Products 110
in stock
Price range $3–$120
in San Francisco
All110 Flower12 Pre-Rolls12 Cartridges69 Concentrates12 Edibles5 Flower See all carriers Green Crack
$10 $7.50 Sale
$2.12/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Green Crack
$8
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Green Crack
$15 $11.25 Sale
$3.21/g Updated Sep 28, 2026 MARIGOLD Sativa
Pre-Pack
See all carriers Green Crack
3.5g $23 $17.25 Sale
$4.93/g Updated Sep 18, 2026 Henry's Original Indica
Buds
See all carriers Green Crack
3.5g $24.99
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Duffy$ Indica
Smalls
See all carriers Green Crack
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Legacy Flower Sativa
See all carriers Green Crack
$48.88
$13.97/g Updated Sep 17, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Buds
See all carriers Green Crack
$50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Green Crack
14g $120
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$ Sativa
Pre-Rolls See all carriers Green Crack
1g $5 $2.50 Sale
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Sativa
See all carriers Green Crack
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Legacy Flower Sativa
See all carriers Green Crack
1g $7.99
$7.99/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Green Crack
1g $9.60
$9.60/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Green Crack
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
$12.95
$12.95/piece Updated Sep 28, 2026 (1) HENRY'S ORIGINAL Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
14pc · 7g $40 $28 Sale
$2/piece Updated Sep 28, 2026 MARIGOLD Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Green Crack
1g $10 $7.50 Sale
$7.50/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother
See all carriers Green Crack
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 7 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $14 Visit shop: Green Crack at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Green Crack at Sgi Brannan LLC ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Green Crack at Kmbm, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Green Crack at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Green Crack at United 415, Inc. → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $16.49 See this shop: Green Crack at Farmhouse Artisan Market → Cole Ashbury Group LLC· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Green Crack at Cole Ashbury Group LLC ↗ See all carriers Green Crack
1g $22 $11 Sale
$11/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Green Crack
1g $12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
All-In-One (disposables)
See all carriers Green Crack
1g $12.99
$12.99/g Updated Sep 28, 2026 Hush Sativa
510 Cartridges
See all carriers Green Crack
1g $14
$14/g Updated Sep 28, 2026 Micro Greenz Sativa
510 Cartridges
See all carriers Green Crack
1g $14.98
$14.98/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Sativa
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Green Crack
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Green Crack
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Side Hustle Sativa
See all carriers Green Crack
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
$16.81
$3.36/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes, Cartridges And Pods
See all carriers Green Crack
disposable $17
$34/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 7 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $25 Visit shop: Green Crack at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Green Crack at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Green Crack at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Green Crack at United 415, Inc. → 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $27.99 Visit shop: Green Crack at 899 Columbus LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Green Crack at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $34.99 See this shop: Green Crack at Farmhouse Artisan Market → See all carriers Green Crack
1g $18.41
$18.41/g Updated Sep 17, 2026 1G
See all carriers Green Crack
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Sativa
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds Sativa
See all carriers Green Crack
1g $27 $20.25 Sale
$20.25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $27 $20.25 Sale
$20.25/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Sativa
See all carriers Green Crack
$20.81
$20.81/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Pod System
See all carriers Green Crack
1000mg $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
$22.41
$22.41/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Kushie Sativa
510 Cartridges
See all carriers Green Crack
1g $23.50
$23.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
1g $23.99
$23.99/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Sativa
510 Cured/Live/Rosin Cartridges
See all carriers Green Crack
0.5g $24
$48/g Updated Sep 28, 2026 Heirbloom Sativa
Vape Cartridge
See all carriers Green Crack
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM BRAND
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Green Crack
1000mg $25
$25/g Updated Sep 16, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Sativa
Vapes
See all carriers Green Crack
1g $26.99
$26.99/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Sativa
Vape Cartridge
See all carriers Green Crack
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
510 Cartridges
See all carriers Green Crack
1g $41 $28.70 Sale
$28.70/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $29
$29/g Updated Sep 16, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $40 $30 Sale
$30/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Green Crack
1g $30.42
$30.42/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Sativa
Vaporizer
See all carriers Green Crack
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
All-In-One (disposables)
See all carriers Green Crack
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
0.5g $36
$72/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Green Crack
1g $43.49
$43.49/g Updated Sep 17, 2026 Home Grown Sativa
See all carriers Green Crack
1g $74.99
$74.99/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Green Crack
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 MELTED ROOTS -
Badder
See all carriers Green Crack
$11.61
$11.61/g Updated Sep 28, 2026 NUG Sativa
Live Resin Badder
See all carriers Green Crack
1g $19
$19/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Concentrates
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Concentrates
See all carriers Green Crack
$21
$21/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Green Crack
1g $24
$24/g Updated Sep 18, 2026 Home Grown Sativa
Sauce
See all carriers Green Crack
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Sauce
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Live Resins Live_resin
See all carriers Green Crack
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 Galaxy
Edibles See all carriers Green Crack
100mg $19.99
$0.20/mg Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
Edibles
See all carriers Green Crack
20mg · 5pk $19.99
$1/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
100mg $21.62
$0.22/mg Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
Edibles
See all carriers Green Crack
35.61mg $43
$1.21/mg Updated Sep 28, 2026 Friendly Brand Sativa
Edibles