Home / San Francisco / Northern Lights Northern Lights ranges $5–$55.99 across 39 dispensaries in San Francisco, cheapest $5 at Bryant & Gilbert LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Northern Lights cost in other regions?→ relaxed sleepy happy euphoric hungry Northern Lights is a foundational indica strain dating to the mid-1980s Pacific Northwest. Its precise lineage is uncertain (most accounts credit Afghani and Thai parents), and the strain was popularized worldwide through Sensi Seeds' commercial release in the Netherlands. Northern Lights is one of the most-bred-from strains in cannabis history, serving as the indica parent for countless modern hybrids.
Dispensaries 39
in San Francisco
Products 173
in stock
Price range $5–$60
in San Francisco
All173 Flower20 Pre-Rolls26 Cartridges105 Concentrates12 Edibles10 Flower See all carriers Northern Lights
$8
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Northern Lights
$10
$2.82/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Northern Lights
28g $20
$0.71/g Updated Sep 16, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Northern Lights
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$40 $24 Sale
$6.86/g Updated Sep 28, 2026 Sense Indica
Pre-Pack
See all carriers Northern Lights
28g $25
$0.89/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
Pre Ground Flower
See all carriers Northern Lights
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 28, 2026 Sticky Indica
See all carriers Northern Lights
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 28, 2026 Sticky Brand Indica
See all carriers Northern Lights
3.5g $41
$11.71/g Updated Sep 28, 2026 Sense Indica
See all carriers Northern Lights
$44.83
$12.81/g Updated Sep 17, 2026 Sense Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$45
$12.86/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Indica
See all carriers Northern Lights
7g $46.02
$6.57/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
1g $50.20
$50.20/g Updated Sep 28, 2026 Sense Indica
Pre-Rolls See all carriers Northern Lights
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato
See all carriers Northern Lights
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti
See all carriers Northern Lights
1g $8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Canna Co. Indica
See all carriers Northern Lights
1g $8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Canna Co. Indica
Prerolls
See all carriers Northern Lights
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $9.99
$9.99/piece Updated Sep 18, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
See all carriers Northern Lights
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
Prerolls
See all carriers Northern Lights
$10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
Infused Single
See all carriers Northern Lights
1g $11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Indica
Infused Preroll
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $12.49
$2.50/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 2.5g $20 $14 Sale
$2.80/piece Updated Sep 28, 2026 Daze Off Indica
Flower
See all carriers Northern Lights
$15
$15/piece Updated Sep 18, 2026 Tutti Indica
See all carriers Northern Lights
$19.95
$19.95/piece Updated Sep 28, 2026 (3) SELFIES Indica
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 5g $26 $20 Sale
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Indica
Infused Preroll Pack
See all carriers Northern Lights
0.5g $24
$24/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Indica
See all carriers Northern Lights
4pc · 0.5g $28
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Indica
Infused Multipack
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
6pc · 4.2g $40
$6.67/piece Updated Sep 28, 2026 Ol' Skool
Cartridges See all carriers Northern Lights
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 5 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $14 Visit shop: Northern Lights at Positive Vibe ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Northern Lights at Kmbm, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Northern Lights at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Northern Lights at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Northern Lights at Sgi Brannan LLC ↗ See all carriers Northern Lights
1g $17 $11.90 Sale
$11.90/g Updated Sep 18, 2026 Halfpipe Cannabis
See all carriers Northern Lights
$13.61
$13.61/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers Northern Lights
1g $13.99
$13.99/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Northern Lights
1g $14.98
$14.98/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Indica
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Indica
See all carriers Northern Lights
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Big Chief
See all carriers Northern Lights
1g $17
$17/g Updated Sep 16, 2026 Side Hustle Indica
See all carriers Northern Lights
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $25 Visit shop: Northern Lights at Positive Vibe ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Northern Lights at United 415, Inc. → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Northern Lights at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Northern Lights at Bcok, Inc. ↗ 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $27.99 Visit shop: Northern Lights at 899 Columbus LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Northern Lights at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Northern Lights
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 18, 2026 Sauce
See all carriers Northern Lights
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
1g $18.41
$18.41/g Updated Sep 17, 2026 1G
See all carriers Northern Lights
1.25g $25 $18.75 Sale
$15/g Updated Sep 28, 2026 Vior Extracts Indica
See all carriers Northern Lights
$19
$19/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Northern Lights
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Indica
510 Cartridges
See all carriers Northern Lights
1g $39.99 $19.99 Sale
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 turn Indica
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Halara Indica
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Indica
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off CA
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief
See all carriers Northern Lights
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Northern Lights
$22.41
$22.41/g Updated Sep 28, 2026 Punch Indica
Distillate
See all carriers Northern Lights
1g $23.50
$23.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$23.99
$23.99/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Indica
510 Cartridges
See all carriers Northern Lights
1.25g $25
$20/g Updated Sep 28, 2026 Vior Extracts Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
Also at 6 other stores United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Northern Lights at United 415, Inc. → Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Northern Lights at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Northern Lights at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Northern Lights at Bcok, Inc. ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Northern Lights at Kmbm, Inc. → Mstma Inc.· Sep 17, 2026 $31 Visit shop: Northern Lights at Mstma Inc. ↗ See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Northern Lights
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
1.25g $36.50 $25.55 Sale
$20.44/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers Northern Lights
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Indica
See all carriers Northern Lights
$36 $27 Sale
$27/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $27.99
$27.99/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay
Plugplay Pods
See all carriers Northern Lights
1g $27.99
$27.99/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $43 $28 Sale
$28/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Indica
See all carriers Northern Lights
1.25g $29.99
$23.99/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Northern Lights
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Indica
See all carriers Northern Lights
0.5g $30
$60/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $30.42
$30.42/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Indica
Vaporizer
See all carriers Northern Lights
1g $53 $31.80 Sale
$31.80/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers Northern Lights
1g $48 $33.60 Sale
$33.60/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
$49 $34.30 Sale
$34.30/g Updated Sep 28, 2026 PAX (Peace & Haight) Indica
Pax Era Pod
See all carriers Northern Lights
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $35
$35/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Indica
See all carriers Northern Lights
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
See all carriers Northern Lights
1g $35
$35/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
See all carriers Northern Lights
1g $38
$38/g Updated Sep 28, 2026 Halara Indica
See all carriers Northern Lights
1g $39.99
$39.99/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $41.99
$41.99/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
Pax Pods
See all carriers Northern Lights
1g $44
$44/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
1g $46.43
$46.43/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
Vaporizer
See all carriers Northern Lights
$47.95
$47.95/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
Cart
See all carriers Northern Lights
1g $49.88
$49.88/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 PAX ERA Indica
See all carriers Northern Lights
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $55
$55/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
See all carriers Northern Lights
1g $55
$55/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $55
$55/g Updated Sep 28, 2026 Hanabi Indica
See all carriers Northern Lights
$55.99
$55.99/g Updated Sep 17, 2026 PAX - TRIP
Concentrates See all carriers Northern Lights
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother
Crumble
See all carriers Northern Lights
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Tutti
Concentrates
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
Concentrates
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
Concentrates
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
Hash
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Indica
Concentrates
See all carriers Northern Lights
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 Tutti Indica
Hash
See all carriers Northern Lights
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Pod System
See all carriers Northern Lights
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
See all carriers Northern Lights
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 Galaxy
Edibles See all carriers Northern Lights
10mg · 10pk $25 $12.50 Sale
$1.25/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm
Also at 5 other stores Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Northern Lights at Skyline Yarok, LLC - Daly City → 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $21.99 Visit shop: Northern Lights at 899 Columbus LLC ↗ Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Northern Lights at Kmbm, Inc. → Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Northern Lights at Bcok, Inc. ↗ Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $24.99 See this shop: Northern Lights at Farmhouse Artisan Market → See all carriers Northern Lights
10mg · 10pk $21 $15.75 Sale
$1.58/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm
See all carriers Northern Lights
10mg · 10pk $22
$2.20/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Indica