Home / San Francisco / Skywalker OG Skywalker OG ranges $5–$65 across 14 dispensaries in San Francisco, cheapest $5 at Bryant & Gilbert LLC, as of Sep 23, 2026.
Updated Sep 23, 2026
How much does Skywalker OG cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric hungry Skywalker OG is an indica bred in California crossing Skywalker (a Blueberry-Mazar cross) with OG Kush. The cultivar is one of the most-recognizable members of the OG-pedigree family and helped define the broader "Skywalker" naming convention that proliferated through California dispensary menus in the early 2010s. Flowers carry a classic OG aroma: sharp diesel layered over earthy pine and spice. Effects are heavy and physically-focused — body sedation with mild cerebral euphoria — making Skywalker OG a steady evening pick on dispensary menus. THC tests commonly land in the 20-25% range. The cultivar remains widely-stocked across California legal markets and is one of the more-cloned OG-line indicas.
Dispensaries 14
in San Francisco
Products 46
in stock
Price range $5–$65
in San Francisco
All46 Flower14 Pre-Rolls11 Cartridges18 Concentrates3 Flower See all carriers Skywalker OG
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Big Tree
See all carriers Skywalker OG
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 28, 2026 Big Tree Indica
See all carriers Skywalker OG
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$
See all carriers Skywalker OG
7g $29
$4.14/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
7g $36 $32 Sale
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
14g $35
$2.50/g Updated Sep 28, 2026 Big Tree Indica
See all carriers Skywalker OG
14g $35
$2.50/g Updated Sep 28, 2026 Big Tree Cannabis Indica
See all carriers Skywalker OG
14g $35
$2.50/g Updated Sep 28, 2026 Big Tree Industries Indica
See all carriers Skywalker OG
7g $40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 STIIIZY - 40's Indica
Flower/Infused Flower (7 Grams)
See all carriers Skywalker OG
$42
$12/g Updated Sep 28, 2026 Traditional
See all carriers Skywalker OG
3.5g $46
$13.14/g Updated Sep 28, 2026 LAX Indica
See all carriers Skywalker OG
3.5g $46
$13.14/g Updated Sep 28, 2026 LAX PACKS Indica
See all carriers Skywalker OG
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 Originals Hybrid
See all carriers Skywalker OG
7g $65
$9.29/g Updated Sep 28, 2026 LAX Indica
Pre-Rolls See all carriers Skywalker OG
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato
See all carriers Skywalker OG
1g $8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Canna Co. Indica
Prerolls
See all carriers Skywalker OG
1g $8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Canna Co. Indica
See all carriers Skywalker OG
2pc · 0.5g $8
$4/piece Updated Sep 18, 2026 SELFiES Hybrid
See all carriers Skywalker OG
$12.95
$12.95/piece Updated Sep 28, 2026 (1) WEST COAST CURE Indica
Flower
See all carriers Skywalker OG
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Skywalker OG
$15.95
$15.95/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Skywalker OG
5pc · 6g $18
$3.60/piece Updated Sep 28, 2026 Joint Labs Hybrid
Infused Preroll Pack
See all carriers Skywalker OG
5pc · 2.5g $24.99
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$25
$25/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
5pc · 0.5g $29.95
$5.99/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
Cartridges See all carriers Skywalker OG
1g $14.98
$14.98/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Indica
Disposable Vape Pens (all In One)
See all carriers Skywalker OG
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Jeff's Sessions Indica
See all carriers Skywalker OG
$18.95
$37.90/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers Skywalker OG
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Skywalker OG
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Pod System
See all carriers Skywalker OG
$23.99
$23.99/g Updated Sep 28, 2026 Home Grown Indica
Vape Cartridge
See all carriers Skywalker OG
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Skywalker OG
$26.95
$26.95/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Skywalker OG
1g $32.02
$32.02/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Vapes, Cartridges And Pods
See all carriers Skywalker OG
$34
$34/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
See all carriers Skywalker OG
$45
$45/g Updated Sep 28, 2026 Legend Indica
Distillate
See all carriers Skywalker OG
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers Skywalker OG
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Skywalker OG
1g $52
$52/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Cartridges
Concentrates See all carriers Skywalker OG
1g $17.99
$17.99/g Updated Sep 28, 2026 Top Secret Indica
Concentrates
See all carriers Skywalker OG
1g $29
$29/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One (disposables)
See all carriers Skywalker OG
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica